Wpis z mikrobloga

@knur3000: ahh ja pamiętam ile razy wzdychałem do tego statku na 8/9 urodziny, może gwiazdkę? Dostałem ulotkę i mogłem sobie wybrać KAŻDY zestaw, więc wybrałem statek :) Statku nie dostałem oczywiście, ale inny zestawik z rycerzami. Widocznie na rynku był tylko jeden piracki okręt i wylądował właśnie w recach przyszłego cuckolda... Ehh gdyby człowiek wiedział...
@Zimny-jak-lod: No to okolice 1995 więc raczej już po komunie, ale ja z pipidówy 10k mieszkańców to nawet w sklepie na półce nie stały bo i tak by nikt nie kupił ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Trudno mi określić cenę, ale już jako gówniak zdawałem sobie sprawę, że zestawy, które dostaję są drogie ( a największy to miałem chyba ten.

Wydaje mi się, że statek piratów ( i
Pobierz zuchtomek - @Zimny-jak-lod: No to okolice 1995 więc raczej już po komunie, ale ja z p...
źródło: comment_1622539387Q9AXLzEvmG8RYXotFd5cT3.jpg
@knur3000: Ja nie bylem bananem, a tez taki mialem. Starsi woleli mi sprawic prezent, niz sobie cos kupic. Po prostu zalezy od rodzica ¯_(ツ)_/¯


@God3nder: No to cię uświadomię że jednak trochę bananem byłeś. Ten zestaw w tamtych czasach naprawdę był poza finansowym zasięgiem jakoś 99% społeczeństwa. Ludzie by sobie chyba jedzenia musieli odmawiać żeby to kupić.
@knur3000: Pamiętam że gdy miałem około 10 lat zostałem zapytany przy połowie rodziny co chcę na święta. Pokazałem gazetkę z jakiegoś marketu gdzie był xbox 360 który kosztował wtedy z tego co pamiętam 1000zł. Byłem jedynym dzieciakiem w najbliższej rodzinie więc patrząc z perspektywy czasu zrzucić się w kilka osób na taki prezent to by wyszło prawie jak za darmo. Finalnie dostałem grę planszową co wydaje się dość zabawne biorąc pod