Wpis z mikrobloga

Czy nie pójście na wesele znajomego jest aż takie straszne XD?

Ja #!$%@? wole se ten hajs wydać na wakacje i bajlando.

A ze znajomym widujemy sie z 1-3 razy do roku jak inni znajomi się spotykają grupkami, normalne relacje ale no nie jest to jakiś bliski znajomy.

odmówiłem normalnie przed czasem podając powód osobisty po prostu itp. I od jakiegoś czasu dostaje od różnych ludzi pytania czego nie idę. Co to kogo #!$%@? interesuje? Dochodzi do takich patologi że nawet przez rodziców się ludzie pytają czemu nie idę.

Nie ogarniam tego

#rozowepaski #niebieskiepaski #kiciochpyta #truestory
  • 22
@PiersiowkaPelnaZiol a moze chodzi o to, ze powiedziales tajemniczo: powody osobiste? Troche jak w szkole, prosze o usprawiedliwienie mojego syna z powodow osobistych. Ludzie sie interesują co sie takiego dzieje zwyczajnie. Trzeba bylo powiedziec prawde albo skłamać, ze masz zabookowane wakacje nawet a nie kręcić z powodami osobistymi. Moze ktos sobie pomyslal, ze tego kumpla nie lubisz czy cos. Jezeli zostales zaproszony przez tego ziomka to chyba znaczy ze on Cie lubi
zeba bylo powiedziec prawde albo skłamać, ze masz zabookowane wakacje nawet a nie kręcić z powodami osobistymi


@Sloneczko: ale z czym kręciłem, powiedziałem cytuję: "zdecydowałem więc po prostu przepraszam ale nie będzie mnie na ślubie, po prostu powody osobiste"

Jezeli zostales zaproszony przez tego ziomka to chyba znaczy ze on Cie lubi a Ty jeszcze z pretensją na wykopie o tym piszesz.


@Sloneczko: ja go też lubię ale ja go
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PiersiowkaPelnaZiol: trochę szukasz wymówki, co ty stary chcesz za wakacje i bajlando? Jak nie masz kasy, to dajesz do koperty zwrot za wesele za siebie i osobę towarzyszącą. 500 i elo, nikt się nie obrazi, a ty popijesz, pojesz ciast i będzie klawo. No chyba że wiesz że ma być lipne wesele ¯_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@PiersiowkaPelnaZiol: a kto pisze, że coś w tym złego? Ja uderzam w inne tematy, chcesz powiedzieć że nie masz żadnej marynarki, spodni z materiału i eleganckich butów? Nikt obecnie nie kupuje gangola za 2,5k na wesele znajomka xd Co ty o tych wakacjach i kasie ciągle, już ci napisałem, że nawet jakbyś dał za sam zwrot czy tyle ile możesz to nikt by nie dał #!$%@?. Po prostu nie chcesz iść