Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 34
274 910 + 52 = 274 962

Dzisiejszy wypad po okoliczne kwadraty obejmował w dużej mierze wycieczki po lesie. Na szczęście prowadzić musiałem jedynie kawałek. Co kilka kilometrów musiałem za to zatrzymywać się i dokręcać przednie koło, bo z jakiegoś powodu uparcie próbowało udać się inną drogą niż ja. :/ Trasa utwierdziła mnie w przekonaniu, że pięćdziesiątki są w moim zasięgu, ale koniecznie muszę podnieść sobie siodełko. Aktualnie nie jestem w stanie wyprostować w pełni nóg, więc i szybciej się męczę i tempo nie jest najlepsze. Jutro w planie krótsza wycieczka i łatanie dziur w kwadratach, coby wszystko się ładnie połączyło.

Explorer Tiles: 99 (+29)
Max cluster: 27 (+5)
Max square: 4 x 4 (+0)

#rowerowyrownik #kwadraty

Skrypt | Statystyki
Kompulik - 274 910 + 52 = 274 962

Dzisiejszy wypad po okoliczne kwadraty obejmował w...

źródło: comment_1622661037zcej8HsgUv8uUsmWaUYyqc.jpg

Pobierz
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@krabozwierz: które są najgorsze? Na co się szykować?

@GeNeX: idzie nieźle. Jakby nie odskocznia w postaci wycieczek rowerowych po pracy to bym zwariował. Ostatnie 50h spędziłem nagrywając i montując swoje audio. Już mam dość słuchania samego siebie :D Na szczęście już powoli kończę :)
@Kompulik: gdzieś na wiosnę na burdzach prawie się władowałem pod wojskową karetkę xDDDDD
Wszystko do drogi Stany-Krawce jest do zdobycia na mniejszym lub większym luzie. Najgorsze jest to, że w Lipie też jest poligon (°°