Wpis z mikrobloga

zastanawia mnie dlaczego ktoś ma bul tyłka o to że ktoś zarządza swoim życiem po swojemu nie krzywdząc innych, to że większość dorosłych się zaszczepiła nic dla mnie nie znaczy i skoro podjęli taka decyzję to powodzenia i życzę im zdrowia, ale ja i wielu innych lubi stać z boku tego nielogicznego cyrku,
Dlaczego więc lewacy czy inni socjaliści/demokraci tak się tego czepiają?
Jakoś te same osoby nie czepiają się ludzi w mcdonaldzie czy cukierni żeby przestali wpieprzać tyle cukru lub tłuszczy który statystycznie zabił więcej ludzi w ostatnim roku.
Jak to już tych ludzi już wam nie szkoda? How dare you???
#uk
#przemyslenia
#zdrowie
#szczepienia
  • 17
@adamsowaanon: A zdajesz sobie sprawę z faktu, że jeżeli wystąpi na Ciebie reakcja alergiczna na paracetamol to będzie to działało dokładnie w taki sam sposób? W dodatku - świetne obecnych badań - masz szansę mieć uczulenie na paracetamol 420x częściej niż na szczepionkę (średnia dla wszystich producentów).

Poza tym trochę się zagalopowałeś w swojej megalomanii. Taki z Ciebie rząd jak rząd podzielony przez 62 miliony więc mało znacząca część.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
W dodatku - świetne obecnych badań - masz szansę mieć uczulenie na paracetamol 420x częściej niż na szczepionkę (średnia dla wszystich producentów)

@Wujek_Fester: Możesz podać link do jakiegoś źródła? Chętnie bym na ten temat poczytał w wolnym czasie.
@Wujek_Fester: nie używam paracetamolu, a nawet jeśli bym dostał alergii to jest to nie tak szkodliwe bo paracetamol jest łagodnym lekiem i dobrze poznanym, natomiast te szczepionki to zwykły test i nie mam zamiaru się szczepić a potem sam sobie z własnej kieszeni płacić odszkodowania.
To tak jakby fabryka BMW schrzanila coś w swoim nowym modelu i zamiast na własny koszt to wymienić tak jak do tej pory większość robiła to
@apneawykopek: to nie ma problemu - zaszczep sie i po sprawie. Po co zmuszac innych do zaszczepienia? jak sa tacy madrzy to niech roznosza chorobe, osoby zaszczepione sa przeciez bezpieczne, a antyciala w zwartym szyku odepra kazdy atak.
@romek898: Robiłem porównanie w ramach jakieś dyskusji tutaj ale chyba autor ją usunął.

Poszukaj po hasłach 'adverse reactions to xxx', przelicz na wartości względne i porównaj. Pubmed Twoim przyjacielem.

@adamsowaanon: No właśnie nie do końca. Alergia na paracetamol może skończyć się uduszeniem lub wylewem i nie są to pojedyncze przypadki. Z zażywaniem aspiryny jest powiązane ryzyko wylewów wewnętrznych (na szczęście bardzo rzadkie). Ponieważ takie reakcje występują na tyle rzadko, że
@adamsowaanon dobrze że ludzie w Polsce nie chcą się szczepić, przylecę sobie i na drugi dzień będę miał aktualizacje Windowsa bez kolejek, a reszta foliarzy będzie mieć stare systemy nieaktualne i dalej będą używać tego obsranego 4g, i przy okazji kolejna blizna wojenna na ramieniu która potencjalnie wzbudza podziw wśród reszty samców alfa oraz płodnych Julek
@apneawykopek: szczepionka nigdy nie daje pewnosci, ale powinna lagodzic obiawy jak juz bedziemy miec kontakt z wirusem. Bo najzwyczajniej w swiecie nasz organizm ma juz odpowiednie antyciala.
Wiec jezeli ktos przekicha korone to chyba nie jest duzym problemem, szczegolnie ze alternatywa jest precedens i utrata wolnosci. Na razie wciaz mozemy decydowac o sobie i oby tak zostalo.