Wpis z mikrobloga

#recenzja projektora Xiaomi Wanbo T2 MAX
kompaktowy z fullHD i Androidem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tylko 149.99$ (550zł) z Polski
Polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Najniższa cena w historii i szybka dostawa

Po link i specjalny kupon na 500zł zapraszam na PRIV lub znajdziecie je na FB (namiar tutaj )

Xiaomi Wanbo T2 Max 1080p Mini LED Projector z WIFI i Android

Rzutnik Xiaomi Wanbo T2 Max kupiłem jakiś czas temu dla szwagra, z Banggood z polskiego magazynu. Sam go przetestowałem trochę i ma zaskakująco dużo zalet za te pieniądze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ma rozdzielczość FullHD, wbudowanego Androida i jest bardzo kompaktowy i mobilny. Jest nieporównywalnie lepszy od dostępnego w polskich sklepach rzutnika Wanbo T2 MINI (lub FREE). Projektor z postu to wersja MAX z rozdzielczością 1920x1080p, a wersja mimi ma rozdzielczość 854x480p. Jeśli szukacie czegoś do okazjonalnego oglądania z dobrą jakością obrazu i Androidem, to polecam zdecydowanie w tej cenie. Mecze EURO czy filmy Netflixa na dużym ekranie? Za mniej niż 600 zł myślę że jest to świetna oferta i dodatkowa szybka dostawa z Polski ( ͡° ͜ʖ ͡°)

recenzja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szwagier chciał mieć rzutnik przede wszystkim do puszczania dzieciom bajek i filmów, ale ponieważ kocha dzieci ( ͡° ͜ʖ ͡°) musiała być rozdzielczość FullHD i zależało mu również na Androidzie. No i cena max 700. Sam mam Blitzwolfa, ale wersje z Androidem są jednak dużo droższe,. więc szukałem wśród innych modeli. Gdy pojawił się w ofercie ten Wanbo z ekosystemu Xiaomi stwierdziłem, że to będzie świetna okazja. Extra parametry w tej cenie no i Xiaomi, które gwarantuje jakość. Paczka przyszła w 2 dni kurierem InPost.

Zanim rzutnik trafił do szwagra przetestowałem go przez kilka dni muszę przyznać że jest zaskakująco dobry i ma bardzo dużo zalet. Świetny obraz wieczorem, czysty, z wysoką rozdzielczością natywną FullHD 1080p. Jakość znakomita. Bez problemu można ustawić ostrość i obraz jest ostry na całej powierzchni, też na rogach i obrzeżach. Jest może troszkę mniej jasny niż mój BlitzWolf, ale jest dobrze, a tamten kosztuje blisko 250 zł więcej.

Obraz można puszczać przez HDMI, wejście USB, z telefonu lub korzystać z aplikacji dzięki wbudowanemu Androidowi (YouTube, Netflix). Są 2 głośniki stereo o mocy 3 W, które graja dobrze. Urządzenie nie jest jakieś głośne, jak chodzi sam to go słychać, ale przy włączonym filmie z dźwiękiem nie słychać szumu wcale.

Świetną funkcją jest korekcja obrazu, można każdy róg obrazu przesunąć w płaszczyźnie wertykalnej i horyzontalnej. Nie trzeba więc rzutnika ustawić centralnie na wprost ściany czy ekranu. Obraz można też dowolnie zmniejszać i powiększać wedle potrzeby, z jakiej odległości puszczacie obraz.

To co jest kolejną zaletą tego rzutnika to świetna kompaktowa konstrukcja. Ma kompaktowe wymiary (110 x 140 x 150 mm, waga 900 gramów), które ułatwiają możliwy transport Jest naprawdę mały, można go ustawić na statywie albo na każdym meblu. Można w każdej chwili wziąć ze sobą. Jest lekki, poręczny i mobilny.

Rzutnik ma wbudowane WiFi i Androida. Nie jest to Android TV tylko taka wersja powiedziałbym bardziej mobilna, podobna do wersji na Androida na telefon. Natomiast działa bardzo fajnie, z wifi nie ma żadnych problemów, które zdarzały się na Blitzwolfie. Jest oczywiście YouTube, Netflix. Jest dostęp do innych aplikacji. Nie co prawda zainstalowanego klasycznego sklepu Google Play, ale jest AppStore z dostępem do praktycznie takich samych aplikacji. Najprawdopodobniej można Google Play doinstalować. Netflix i YouTube działają bez problemów. Android jest oczywiście po polsku.

Podsumowując, to do czego był ten rzutnik potrzebny szwagrowi sprawdziło się idealnie. On głównie puszcza dzieciom jakieś bajki i filmy familijne w ich pokoju. Natomiast rzutnik okazał się też naprawdę dobrym rozwiązaniem to takiego jakby normalnego użytkowania, puszczanie filmów, meczy. Jakość obrazu jest naprawdę bardzo dobra. Jest mobilny, można spokojnie rzutnik zabrać też na ogród i wieczorem zrobić sobie jakiś sens. Świetną sprawą jest korekcja obrazu. No wbudowany Android.

Jeśli szukacie czegoś do okazjonalnego oglądania z bardzo dobrą jakością obrazu i Androidem, to polecam zdecydowanie w tej cenie. Za mniej niż 600 zł myślę że to jest świetna oferta dodatkowa szybka dostawa z Polski

Parametry
marka Xiaomi Wanbo
Model T2 Max
Typ lampy LED
Jasność 5000 lm
Rozdzielczość natywna: 1920 * 1080 P.
Współczynnik kontrastu: 2000: 1
Żywotność lampy (godziny): 20000 godzin
Współczynnik proporcji: 4: 3/16: 9
Korekcja trapezu: obsługa korekcji trapezowej w czterech rogach
Odległość projekcji (m): 1,2 ~ 4 m
Rozmiar ekranu projekcyjnego (cale): 40-200 cali
System: Android,
Wi-Fi: Tak
Pamięć: 1G + 16G
Złącza: HDMI * 1 / USB * 1 / 3,5 mm
Głośniki w zestawie: Głośnik 3 W * 2
Kolor biały
waga produktu 900g
Wymiar produktu 110 * 140 * 150 mm

#xiaomi #projektor #rzutnik #wanbot2max

#banggood
sebekss - #recenzja projektora Xiaomi Wanbo T2 MAX
kompaktowy z fullHD i Androidem (...

źródło: comment_1622725433pELfReXOyka5JvFuvWHhC3.jpg

Pobierz
  • 11