Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 31
278 962 + 31 = 278 993

Dzisiejszy wypad w las miał na celu zapełnienie luk i połączenie dwóch zielonych rejonów w jeden oraz znaczne powiększenie niebieskiego kwadratu. Udało się połowicznie, bo przeoczyłem jedno pole i teraz zieje paskudna dziura. Będzie trzeba podjechać jeszcze raz.

Co ciekawe, zjeżdżając do lasu wszędzie widziałem tabliczki typu "Teren wojskowy! Zakaz wstępu! Przebywanie grozi śmiercią!" i inne informujące o "Drodze czołgowej" i ostrzegające o przejeżdżających pojazdach wojskowych. Stwierdziłem, że ktoś kto nie ma życia umrzeć nie może, więc je zignorowałem. Żyję, nikt mnie nie zastrzelił, czołgów nie widziałem. Widziałem za to ślady gąsienic na piasku w którym rower zapadał się po kilkanaście centymetrów. :/ Najgorsze, że jeszcze sporo tego lasu mi zostało do zwiedzenia...

Explorer Tiles: 110 (+11)
Max cluster: 51 (+24)
Max square: 6 x 6 (+2)

https://statshunters.com/share/73ea0b398e52

#rowerowyrownik #kwadraty

Skrypt | Statystyki
Kompulik - 278 962 + 31 = 278 993

Dzisiejszy wypad w las miał na celu zapełnienie lu...

źródło: comment_1622734148GV294SsI8KbzOcSgxp8AJI.jpg

Pobierz
  • 3
"Teren wojskowy! Zakaz wstępu! Przebywanie grozi śmiercią!"


@Kompulik: ostatnio postawiłem taką przed wjazdem na znajomego działkę. U ciebie też myślę, że ktoś żart zrobił. Śmiało jeździj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@galonim: 300 metrów dalej jest wojskowy instytut uzbrojenia, a w promieniu 30km parę poligonów. Może i tabliczki postawione nieco na wyrost, ale raczej legitne. No i naliczyłem ich kilkanaście wzdłuż lasu i przy leśnych duktach. Zresztą, ślady gąsienic nie wzięły się znikąd :)