Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy to normalne że nigdy nie byłem zakochany? Co prawda mam tylko 18 lat lecz obserwuje pierwsze miłości i zauroczenie rówieśników a ja nigdy czegoś takiego nie przeżyłem. Kobiety podobają mi się fizycznie lecz nigdy nie czułem tych mistycznych motyli w brzuchu ani nawet zauroczenia. Nie czuje też żadnej presji na posiadanie dziewczyny. Przyjaźni też nie potrafię czuć bo wszystkie osoby jakie poznaje są mi obojętne. Ze znajomym kontakt urwał mi się po 6 latach przyjaźni i jest mi to obojętne. #pytanie #pytaniedoeksperta #zwiazki #rozowepaski #psychologia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60ba2ce19f68b4000a9c44eb
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: ja od jakichś dwóch lat się borykam z tym problemem. Chodząc od psychologa do psychologa który odsyła mnie do swojego kolegi który "napewno ci pomoże" słyszę że mam depresję że to jakieś sytuacje które działy się kiedyś musiały do tego doprowadzić gdzie nic takiego nie miało miejsca. Ja się nauczyłem trochę takiego podejścia że jak ma coś nadejść to nadejdzie i totalnie nie rozumiem ludzi co na siłę szukają drugiej
SpoconaKaryna: Nie, w tym wieku to normalne. Jedni od początku dojrzewania mają ciśnienie na ten temat, a inni dopiero później. Jesteś jeszcze bardzo młody, nie masz się czym martwić ani nie jest to powód do kompleksów. Nie rób niczego na siłę, jak będzie odpowiedni czas i osoba to się zakochasz. Ja też się długo nie zakochiwałam bo nie było takiej osoby która by mi się aż tak podobała. Miałam kilka partnerek/partnerów