Wpis z mikrobloga

Ciekawa opinia. No #!$%@? cos w tym jest. Nie sledze normalnie pato-swiatow. Czasem dzieki wypokowi cos lizne. Ale uwielbiam jak sie uruchamia, sam jestem cholerykiem i mam podobny styl. Moze dlatego. Nie wiem....


@Niedobry: też zupełnie w tym nie siedzę ale obejrzałem kilka shortów i on wydaje się zbyt inteligentny + nie ma żadnych twardych poglądów które głosi, po prostu wszystko co lewe NIE i drze ryja
@Niedobry: ja myślę że po prostu nuda i chęć zrobienia czegoś publicznie a nie ze jest opłacony, już się internet zainteresował jego życiem i podobno kilka lat temu jego żona zmarła i bardzo to przeżył więc może jest to jakiś dziwny sposób radzenia sobie z żałobą xd
@open-alpha: Znam nawet jednego Austryjaka z wytatuowana swastyka na piersi. I jako liberal-lewicowiec zawsze chetnie sie z nim wodki napije. Bo ma problem ogolnie do muzulmanskiego radykalizmu ktory #!$%@? mu kraj, a do Polakow czy tam Rosjan nigdy sie nie sadzil, homoseksualisci go nie interesuja, muzulmanow normalnych np. z Malezji gosc tez szanuje. (Pracowalismy w miesznym towarzystwie) itd. ogolnie inteligentny koles z inna wizja i tyle. A ze symbolike sobie wybral
No to akurat tez fakt ze tragedia mogla wplynac na jego zycie.


@Niedobry: jakby nie patrzeć to ta postać mimo wulgarnego i agresywnego stylu wypowiedzi, budzi raczej pozytywne skojarzenia, przynajmniej we mnie. Jakoś nie mogę uwierzyć że on tak na prawdę i go po prostu lubię mimo tego że Aleksander Jabłonowski "łeb by mi #!$%@?ł bagnetem francuskim"