Wpis z mikrobloga

Gram sobie w CoD Black Ops Cold War i zastanawiam się, jak mogę być lepszym w multi? Cały czas dostaję po dupie, praktycznie w bezpośrednim starciu 1 vs 1 ginę. Moje K/D ratio oscyluje w granicach 1.30 co bezpośrednio świadczy o tym jak słaby jestem. Jestem weteranem FPS na PS3, głównie Battlefieldy, ale i w CoDa jakiegoś zdarzało się pograć. No i jak mogę polepszyć swojego skilla? Wyłączyłem matchmaking multiplatformowy, bo wiadomo że w starciu pad vs klawiatura + myszka przegrywam. Mam internet do #ps5 poprowadzony przewodowo, więc na jakość połączenia narzekać nie mogę
  • 19
via Android
  • 0
@pemfon raczej mam wrażenie że dobiera mi jakichś killerów

@Gollumus_Maximmus ale jak polepszyć swojego skilla, żeby wbić jakieś fajne scorestreaki, no masakra jakaś tak lamię. W CoD BO2 wbiłem nawet kilka prestiży i tam taki słaby nie byłem
via Android
  • 0
@kidi1 na klawiaturze i myszy nie grałem jakieś 15 lat, poza tym po to kupiłem konsolę, żeby grać będąc rozłożonym na kanapie z padem w ręku
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@barto125: nie wiem, z pewnością dwa ostatnie CoDy mają ten system, problem w tym, że twórcy często niechętnie przyznają się do jego implementacji
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@barto125: to najlepiej jakieś starsze odsłony CoDa, albo w Battlefield dołączaj przez wyszukiwarkę serwerów, wtedy sam sobie wybierasz gdzie grasz, jak poziom za wysoki to wychodzisz i próbujesz gdzie indziej, ewentualnie jakieś inne shootery
@Viarus_: zrezygnuj z zycia graj cale dnie, to jedyny sposob. Po paru miesiacach okaze sie, czy mogles wycisnac z siebie wieksze kd. Wygrywa ten co ma najlepszy refleks i celnosc, jak nie chcesz rezygnowac z zycia, co jest dosc rozsadne, to pogodz sie ze swoja sytuacja i moze zainteresuj sie innymi gatunkami gier.
via Android
  • 0
@Luccek
@Vigorowicz niestety, piękne czasy gimnazjum/liceum już nie wrócą, teraz jest praca, dziewczyna no i coś w mieszkaniu też wypada zrobić. Ale wydaje mi się że pewnych rzeczy się nie zapomina, przez chwilę grałem z koleżką w coda mobile, tyle że ja podłączałem pada bo bez pada to się grać nie dało i rozwalałem wszystkich
Jak grasz na dystans uzywaj karabinów taktycznych np. M16, jak lubisz walke w zwarciu to jakiesz pistolety maszynowe typu lc10 czy jakos. Do tego zestaw 6 atutow , duch plus ninja bo pewnie biegasz i Cie slychac i jazda.