Wpis z mikrobloga

@allocer: ech no właśnie liczę, że coś dadzą Jaszczurom, wiadomo każdy facet lubi dinozaury ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale mogliby dodać jakieś fajne mechaniki do kampanii, Geomantic Web jest nijaka, w sumie tylko Kroak wprowadził pozytywnego trochę bo kto nie lubi anihilować stłoczonego przeciwnika.
@thority: 41* zł. Za taką cenę mogę sobie choćby kupić na promce wiedźmina 3, assetto corse, czy Vermintide 2 i jeszcze mi zostanie. Taka cena za kilka nowych jednostek i lorda to dużo. Dla porównania Paradox ma dodatki w podobnej cenie a ulepszają one całą grę, a nie oskryptowują nowego lorda jedną mechaniką polegająca na wyklikaniu czegoś w interfejsie.
@Badass: to nie tylko parę nowych jednostek będzie.
będą też zmiany w mechanikach kampanii (na pewno Beastmenów), no i te jednostki to pewnie też parę nowych animacji będą miały (nauczyli mnie że to w tej grze największe i najkosztowniejsze wyzwanie).
Dla mnie rozsądna cena.
@Badass: Zawsze z DLC wchodzi duży patch, który też poprawia mechanikę gry. Ile powinno w takim razie kosztować DLC bez promocji, w dzisiejszych czasach? 15 złotych? Cena jest w miarę rozsądna, moim zdaniem.
@thority: Update frakcji jest za free. Dałbym tyle, jakby dlc wnosiło nowe mechaniki do kampanii, bo jak na razie to najnudniejsza część tej gry nie licząc oblężeń
@allocer: Na szczęście patche jeszcze nie są płatne xD i zazwyczaj poprawiają balans i aktualizują mechanikę pojedynczej frakcji. Wielkość DLC jest różna. Te 10 zł za kilka jednostek i lorda to uczciwa cena ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@thority: Nie wiem czy to do mnie, bo przypadkiem siebie oznaczyłeś, ale odpowiem xD
Rozumiem, że tymi lordami z DLC się fajnie gra bo są unikalni, ale te mechaniki, to jest wszystko oskryptowane na poziomie interfejsu danego lorda i nie wprowadza nic więcej, nawet do tej samej rasy. Mi chodzi o DLC ingerujące w kod gry, wprowadzające nowe mechaniki na poziomie wszystkich ras, bo to wprowadza głębie dla całej gry. Takich
@Badass: to takich DLC CA nie robi, co więcej daje takie zmiany za friko (Mortal Empires) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zwykle DLC dotyczą dwóch konkretnych ras, więc nie robią zmian one wszystkim.
Taki mają model wydawania, dla mnie nowy content dla dwóch ras za 30zł to uczciwa cena.