Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Wyobraźcie sobie co by było, gdyby wypadek wydarzył się w Warszawie, a nie w Katowicach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #katowice #tvpis

  odpowiedzi (16)

 • avatar

  #katowice #wypadek

  Dowiedziałem się dzisiaj, że jestem sadystą i mordercą bo śmiem twierdzić, że kobieta sama jest sobie winna ponieważ powinna zwyczajnie uważać i co najważniejsze myśleć

  Bierze udział w jakiejś patologicznej przepychance, w której mogła zostać zadzgana albo przynajmniej pobita, normalny człowiek unika takich sytuacji a na pewno nie dołącza, żeby uspokoić bo to się jeszcze nigdy nikomu nie udało a po drugie to stoi metr przed pojazdem z zapalonym silnikiem na środku jezdni przecież nie można pod maskę spojrzeć z zapalonym silnikiem bez kierowcy a ona biega przed autobusem na środku drogi.

  Nie usprawiedliwiam tu w żaden sposób kierowcy. Sąd go osadzi ale ludzie bądźmy poważni i nie róbmy nagle z niej bohaterki jak z Floyda.
  pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (121)

 • avatar

  #katowice #wypadek

  Ta historia pokazuje mi wyraźnie jak wielu na wykopie jest sadystów, morderców ala „ja też bym tak zrobił”, ludzi którzy nie mają bladego pojęcia o czymś takim jak prawo ruchu drogowego (sądze, że mało o czym mają pojęcie ale mniejsza z tym).

  Myślałem, że po pedofilach broniących innych pedofilów nic mnie już tu nie zaskoczy a tu zonk. Wyszukują teraz jakieś „fakty” o tym ile dzieci miała ofiara tego zdarzenia i mierzą poziom jej patologii by usprawiedliwić mordercę za kółkiem. W tle są też mizogini cieszący się że kobieta została rozjechana.

  Jakie to obrzydliwe.

  Nie wiecie co myśleć o zdarzeniu? Pokażcie filmik jakiemukolwiek instruktorowi nauki jazdy chociazby to się dowiecie jak uczestnik ruchu (kierowca autobusu) się powinien zachować nawet w sytuacji zagrożenia życia. Napewno nie taranować pieszych - to jest najgorsze co można zrobić i za to bedzie surowa kara. Bez względu jak czuł się kierowca i czy mu ktoś groził.
  pokaż całość

  odpowiedzi (208)