Wpis z mikrobloga

@zenek-stefan1: ponad tydzień temu moja abuela(prawdopodobnie znaczy babcia) zachorowała. Pojechałam do Puerto Rico żeby ją zobaczyć 1wszy raz od ponad roku przez covid. To jej dom. Pomoc w związku z Huraganem maria nie dotarła. Trump zablokował pomoc $ dla swojego PR. Ludzie byli zmuszeni opuścić rodzinne domy i teraz deweloperzy je zagrabiają. Odpisuje Laven Spicer" Kochanie jeździsz teslą i masz 2 apartamenty. Jeżeli twoj ababcia żyje w biedzie to przez to,
stracili dorobek życia


@Girl_Debord: bo się nie ubezpieczyli, wybudowali hacjende z kartonu i płaczą ze rozmokła. Koszt ubezpieczenia zwróciłby im się wielokrotnie, ale lepiej czekać aż podatnicy z kontynentu zapłacą za remont domów wyspiarzy. To samo jest u nas z powodzianami. Oszczędzają na ubezpieczeniu, albo budują się na terenie zalewowym i potem płacz i błaganie o zapomogę.

Jak babci nie było stać na utrzymanie domu to mogła go sprzedać i zamieszkać
@iAmTS: Za przeproszeniem. Gówno mnie obchodzi co o tym myślą jedni i drudzy. Ja tylko przetłumaczyłem mirkowi twitta/meme i reszta mnei nie interesuje. Wykłócaj się z innymi o to kto ma rację.