Wpis z mikrobloga

OSTRZEŻENIE PRZED ZŁODZIEJAMI!

Chciałbym napisać o pewnej sytuacji jaką mam z polską giełdą bimbej. Jakoś dwa lata temu kupowałem tam Monero XMR (uzbierało się ponad 10 sztuk) i leżało sobie na portfelu bimbeja, widziałem że będzie robiony delisting, ale myślałem że będę nadal mógł wypłacić swoje Monero pomimo tego że zostało usunięte (wiem, nie moje klucze- nie moje krypto). Śmieszniejsze okazało się tłumaczenie ze strony bimbej która najpierw mi próbowała wmówić, że co miesiąc ilość mojego XMR malała o 10% (jak ktoś chce mogę przesłać całą rozmowę przez email jaką z nimi prowadzę). a dopiero potem zaczęli pisać, że tego nie mają i nawet nie mogą mi tego wysłać. Ja tą stratę i KRADZIEŻ przeżyję, ale każdemu nowemu który będzie chciał się zarejestrować na BB to mu najpierw w łeb przyebe a potem pokażę jakie praktyki stosuje nasz rodzimy bimbejek.

Jeśli ktoś z was trzyma jakieś środki na bitBay to niech je lepiej przeniesie na inną, jakąś pewniejszą i poważniejszą giełdę, bo oni jakiś wałek według mnie szykują.

Co jakiś czas będę wrzucał post tego typu żeby ostrzec nowych użytkowników przed złodziejskimi praktykami stosowanymi przez giełdy.

#bitcoin #bitbay #kryptowaluty #zlodzieje
  • 55
@PoSSybka_seRRowa: Równie dobrze giełda mogła się zwinąć. I do kogo miałbyś wtedy żale xd po to właśnie nie trzyma się środków w czyichś rękach. Krypto daje Ci możliwość że sam jesteś sobie bankiem...
No tak, ale nie zmienia to faktu że walą w #!$%@?, tylko pytanie jak to zweryfikować. Masz historię order booku? Zakupy i przelewy?
@Corona_Beerus: rozumiem Twoje tłumaczenie, ale to tak jakbyś zostawił na chwilę otwarte drzwi do domu i w tym czasie ktoś by Ci ukradł buty- sam sobie jesteś winien ale dalej jest to kradzież.
Mam historię zakupów. Dziwne jest to, że w portfelu dalej widnieje ta ilość którą miałem XMR ale nic z tym nie idzie zrobić.
@Corona_Beerus: pierwsza wiadomość:
Pana konto zostało poprawnie zweryfikowane na 2 poziom i można obecnie dokonywać wypłat. Przepraszamy za długi czas oczekiwania i niedogodności. Odnośnie Monero to ta kryptowaluta została zdelistowana z naszej giełdy i było to ogłaszane rok temu. Delisting trwał wiele miesięcy i z każdym miesiącem środki możliwe do wypłaty były pomniejszane o 10 procent, gdzie w lutym ewentualne wypłaty były pomniejszane o 90%.. Obecnie od końca lutego już nie
Delisting trwał wiele miesięcy i z każdym miesiącem środki możliwe do wypłaty były pomniejszane o 10 procent, gdzie w lutym ewentualne wypłaty były pomniejszane o 90%.. Obecnie od końca lutego już nie wspieramy tej kryptowaluty o czym informowaliśmy wiele razy naszych użytkowników.


@PoSSybka_seRRowa: No to panie XDDD pisali o tym wielokrotnie, taką mieli politykę. Nie porównuj tego do otwartych drzwi i kradzieży. Chyba że byś porozwieszał w okolicy pełno ulotek w
@Corona_Beerus: o czym Ty teraz piszesz? Na portfelu ciągle mi pokazuje że mam ponad 10 XMR na wallecie. Dlaczego miałby mi Suszek przyjechać i coś wręczać? Opisuję sytuację jaka mnie spotkała, żeby przestrzec innych jako "żywy" przykład, a Ty plujesz na mnie jadem.
@PoSSybka_seRRowa: XDD nie kumasz, może się wyświetla, ale oni już tego nie mają bo nie mogą wedle prawa. Miałeś czas na to żeby wybrać na spokojnie. To tak jakbyś się na wyznaczony egzamin spóźnił i miał wąty do wszystkich tylko nie siebie. W skrócie: PRZESPAŁEŚ TERMIN xdd