Wpis z mikrobloga

Cześć tagowicze z dobrej i złej strony mocy - pod moją nieobecność na tagu, (zająłem się normalnym życiem, bez paszportów segregacji i pierdzielenia o nich) wypok zmienił mi kolor nicku na naczelnego szura. Czy w związku z tym dalej próbować przemawiać do żelaznych łbów covidian czy olać temat i w luźniejszych godzinach pracy grać w gierki, lub lurkować jakieś śmieszne stronki?
#koronawirus

Co zrobić?

  • Edukować covidian i pokazywać czym jest wolność 40.5% (17)
  • Olać to wszystko i zająć się głupotami 59.5% (25)

Oddanych głosów: 42

  • 19
@heidd:

I czując się jak jakaś mega inteligentna jednostka jak widać pięknie wpisujesz się w kreowany przez te media trend. Brawo.


A wiesz, że ja się udzielam na tym tagu tylko i wyłącznie dlatego, że widzę zamordyzm tychże mediów oraz polityków, którzy tworzą legislację dla tego typu działań, a co gorsza, ludzie temu przyklaskują? Szczepienia są dobrowolne ale ludzie, którzy nie chcą przyjąć dobrowolnego preparatu, są wyzywani w telewizji od kretynów,
@heidd:

A na wykopie z kolei zarówno ludzie którzy chcą się szczepić jak i ci którzy nie chcą są wyzywani od różnych rzeczy. Jaki sens ma wyzywanie się wzajemnie, skoro jak sam mówisz, nic to nie zmieni?


Wyzywam tych co mnie wyzywają - w ramach obrony swojego stanowiska i wolności - pozostali ludzie mnie nie interesują. W życiu nie nazwałbym zwykłego człowieka, który się szczepi z własnych pobudek, jakimkolwiek epitetem. W