Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 80
#!$%@?, każdy dosłownie kogo znam jest bogaty, ma jakieś kontakty, odziedziczą parę domów po dziadkach/rodzicach

A ja co? Nie mam nic XD dosłownie pracuje od 19 roku życia i od 0 na koncie, niektórzy powiedzą że to daje większą satysfakcję, ale ja wolałbym urodzić się w bogatej rodzinie i nic nie robić xD

#!$%@? życie, nawet gdybym miał jakiś dom po dziadkach to sprzedałbym go i nie musiał pracować do końca życia, a tak to muszę #!$%@?ć do usranej śmierci u Janusza i nic z tego nie będę miał XD

#zalesie #przegryw #przemyslenia #pracbaza
  • 36
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kiszczak: teraz dwu pokojowe mieszkanie w Polsce b jest warte 300k, to samo wystarczy na NEET przez parę lat, jak się jeszcze wrzucii to rozsądnie na giełdę to można trochę pieniędzy zrobić, bo jak masz duży kapitał to nie potrzebujesz dużego ryzyka żeby coś zyskać (następna zaletą posiadania kapitału na start)

Więc może do końca życia przesadziłem, ale na pewno masz kilkanaście lat spokoju jak chcesz siedzieć w domu i grać
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mayek: xD sorki, oczywiście że robią. Jeżdżą na wakacje, dniowe wypady, zakupy i restauracje bo tydzień mają wolny bo nie muszą pracować.

Co myślisz że jak bym miał ambicję to dostaje nie wiem, dodatkowe 10k do wypłaty czy co? Nie rozumiem. Ile ja już wiedziałem tych z ambicjami co skończyli tak jak każdy inny XD
pracują bo chcą, dodatkowy dochód na ich zachcianki, ja pracuję bo muszę


@kamilek98PL: Pracujesz bo musisz, ale jakbyś tylko mógł to leżałbyś do góry brzuchem. To dowodzi że jesteś leniwy i nie masz ambicji. Dlatego jesteś też biedny.
Znam gościa, który łapie się na listę 100 najbogatszych Polaków. Mógłby wszystko sprzedać i nic nie robić do końca życia. Ale on #!$%@? od rana do wieczora bo tak mu każe jego charakter,