Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@M0nty to tak samo jak WHO które kryło swoich gwałcicieli w Afryce ( ͡° ͜ʖ ͡°) mam nadzieję że ta organizacja nie jest już żadnym autorytetem dla lewaków i zaczną ja hejtowac tak jak KK
@ziemba1: jakiś wykopek pisał, że gdyby Braun latał pijany po sejmie w samych gaciach to wyznawcy konfederacji zaraz zaczęli by go bronić, że to nieuzasadniony atak. Jednego takiego wyznawcę już znaleźliśmy xD
@ziemba1: pokazujesz zdjęcia jakiś przebranych ludzi, ja dziś , w 25 stopniowym upale, widziałem w parku 3 typów w czarnych długich sukienkach. Jak jakieś muzułmańskie kobiety. Ale jestem tolerancyjny. Żadne dewiacje, dopóki nie wpieprzają się w czyjeś życie, nie są szkodliwe. Nie przeszkadzają mi typy w czarnych sukniach, ale niech oddzielą własne zabobony od Rzeczypospolitej Polskiej, bo to dwa różne światy. Realny i wymyślony.
Fajny cherry picking, no bo każdy gej tak paraduje na ulicy, oczywiście. Wymyśl coś lepszego to może ktoś cię weźmie w końcu na poważnie ¯_(ツ)_/¯


@Mieszkopol: a jakie ma znaczenie czy każdy skoro wy to uważacie za normalne
@ediz4: Żaden normalny człowiek nie uważa za paradowanie w tego typu strojach bdsmowych za normalne, tak samo nie jest normalne gdy idzie sobie kobieta z facetami na łańcuchach albo dwie kobiety w tego typu skórzanych strojach