Wpis z mikrobloga

#metal #heavymetal #rock #nwobhm #ironmaiden
#cultowe (524/1000)

Iron Maiden - Como Estais Amigos z płyty Virtual XI (1998)

Sam nie wiem czemu? Może mam słabość do "ładnych" piosenek ze słabych płyt ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co prawda doktoratu z Iron Maiden nie robiłem (pozdrawiam kolegę, przez którego teraz weszło mi to do mowy potocznej ( ͡° ͜ʖ ͡°)), więc może narażę się wiernym fanom, ale jakoś tak Blaze Bayley bardziej na wokalu do mnie przemawia niż Dickinson :)

-------
#cultowe - tag do śledzenia lub czarnolistowania przez tych którzy followują moją osobę z innych powodów niż muzyka.
Przez tysiąc dni postuję rzeczy których słuchałem przez ostatnie 20 lat (jeden numer dziennie, od 01/01/2020 do 26/09/2022). Szerokopojęty rock, metal, punk i pochodne. Niektóre były hiciorami, innych wolałem sobie nigdy nie przypomnieć. Kolejność wstępnej listy zrandomizowałem i nie jest mi znana. Odkrywam dzień po dniu.
  • 5
@cult_of_luna:
@nastycanasta:

To może wypowiem się jako ekspert od IM ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Blaze nie ma grama podjazdu do Bruce'a pod względem umiejętności wokalnych, natomiast (jak to nawet często bywa), jako wokalista wtórny, nagrał z zespołem bodaj najlepszą płytę - i to akurat nie Virtual XI - co wspomniał kolega powyżej. VXI Jest oczywiście porządnym dziełem i bardzo lubię słuchać przynajmniej raz na dwa tygodnie