•  

  Planuje kupić słuchawki, które będą mi głównie służyć do wyciszania się podczas pracy na open space. Najbardziej zależy mi na dobrym tłumieniu i wygodzie, bym był w stanie wytrzymać w nich kilka godzin. Nie jestem audiofilem więc jakość muzyki ma dla mnie mniejsze znaczenie.
  Patrząc tylko na wygodę i dobre tłumienie, to które z dwóch najpopularniejszych modeli polecacie: Sony WH1000XM3 czy Bose QC 35 II?
  #pytanie #sony #bose #sluchawki #anc

  •  

   @hodowca_bydla Brałbym sony. ( ͡º ͜ʖ͡º) Ostatnio coraz częściej do wyrwania za <800 pln

  •  

   @hodowca_bydla: Pod względem wygody chyba lepsze Bose, pod względem ANC Sony.

  •  

   @hodowca_bydla: Czy ta drobna różnica w działaniu ANC zrobi ci jakąkolwiek różnicę? Śmiem wątpić. Możesz zaoszczędzić i wziąć słuchawki za ~250zł, które grają lepiej, a ANC jest nieznacznie gorszy. Skoro i tak będziesz słuchał w nich muzyki po kilka godzin dziennie to lepiej, żeby brzmiała lepiej niż gorzej.

   Opinia do Sony WH1000XM3:

   Jakość tłumienia (NC) znośna, ale tutaj cudów nie można oczekiwać (we wszystkich słuchawkach). Jeżeli myślisz, że jak założysz słuchawki to nagle będzie błoga cisza, to się mylisz. Algorytm radzi sobie z wyciszaniem jednostajnego szumu, jak wiatraka klimatyzacji, silników samolotowych itd. (gadania ludzi nie wyciszy ;))

   źródło: consent.youtube.com

Gorące dyskusje ostatnie 12h