Wpis z mikrobloga

Ogromna prośba do całego środowiska medycznego, pisze pracę dyplomową i potrzebuję wypełnienia ankiety przez wszelakie osoby ze środowiska medycznego: pielęgniarki, ratownicy, lekarze, studenci ostatnich lat itp.

Ankieta jest bardzo prosta, znajdują się na niej totalne podstawy, realny jej czas wypełnienia to 5-10 minut, składa się z pytań jednokrotnego wyboru i dotyczy interpretacji ekg.

Płacę złotem cumple ()

https://www.webankieta.pl/ankieta/619864/umiejetnosc-interpretacji-ekg-wsrod-personelu-medycznego.html?fbclid=IwAR1cXkpXeQd-GnN3zCDYr1ca3VfDV94-qRvkgVm5zL_x6BWZquLHJZQvPEg

Myślałem jak zachęcić ludzi do wypełnienia, bo wiadomo, czas to pieniądz, dlatego 30 czerwca (daję czas żeby jak najwięcej osób mogło wziąć udział w losowaniu, a co za tym idzie wypełniło ankietę) wylosuję jedną osobę, które wygra 50 pln. Kto jak woli, może być blikiem, może być przelewem, tutaj sprawa jest dowolna :).

Miałem rozkmine jak zrobić aby dostała osoba, która poświęciła czas na wypełnienie ankiety, dlatego na końcu jest opcja skomentowania ankiety, można tam wpisać nick, wiadomo że wtedy ta anonimowośc jest podważalna, ale raz że to tylko nick a dwa wydaje mi się to najrozsądniejsze :).

Jeżeli ktoś ma jakieś uwagi czy coś, to pisać śmiało. Z góry bardzo dziękuję!

#medycyna
#ratownikmedyczny
#pielegniarstwo
#studbaza
#ratownictwo
#lekarz
#rozdajo
  • 8
@Razzish: Do całego środowiska medycznego czy tylko do lekarzy, pielęgniarek i ratowników oraz studentów tychże kierunków? Ze środowiska medycznego pominąłeś fizjoterapeutów, stomatologów, położne, diagnostów laboratoryjnych itd.
@Razzish: Rozumiem o co Ci chodzi, wolałem zwrócić uwagę, bo jeśli Twoja praca nazywa się "Umiejętność interpretacji EKG wśród personelu medycznego" to to będzie pierwsza #!$%@? ze strony recenzenta jakiej możesz się spodziewać :)
@arkagham: Wiesz co tutaj mam furtkę otwartą, temat pracy ostatecznie będzie taki, jak odpowiedzą ankietowani. Jak będę miał np. 50 ratowników i 5 lekarzy to ograniczę się tylko do ratowników i napiszę pod nich pracę ( ͡° ͜ʖ ͡°)