Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
nie wiem czy nie popadne w jakas depresje przez wykop. wlasnie buduje dom pomimo skromnych zarobkow (4k na lape) i będę spłacać kredyt przez 20 lat, mam żone i kochaną córke ze stycznia tego roku. jestem zadowolony z życia, nie mam dużych wymagań, ale co nie wchodzę na wykop to czytam wpisy:
- mam parę milionów na koncie ale nie jestem szcześliwy, co zrobić?
- zarabiam 70k miesiecznie ale chciałbym porobić coś innego, czy mogę się nauczyć programowania?
- pracuje w IT i zarabiam 20k, na wszystko mnie stać ale jest mi smutno bo coś tam.

Powiedzcie mi, wszyscy to zyciowe wygrywy, czy spolecznosc wykopku to jakaś elita kraju, czy może wszyscy ściemniają? wiem ze wieeelu osobom się w życiu powodzi, mają firmy itp, ale idzie serio wpaść w depersje jak się czyta tutaj wpisy jakim się jest przegrywem finansowym.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60bf9877f770ef000bed5620
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 7
NiepełnosprawnyTowarzysz: Nie, to po prostu ludzie którzy nie są głupi, tylko zostali wychowani w typowej polskiej rodzinie o niskiej inteligencji emocjonalnej. Chcieli się wyrwać, przycisnęli wykształcenie, więc mają karierę, ale jeszcze nie zabrali się za to by nauczyć się życia, swoich emocji, komunikacji, jak budować relacje z drugim człowiekiem i dopóki tego nie nadrobią, to szczęśliwi nie będą. Większość ludzi w naszym kraju ma z tym problem, zwłaszcza facetów, taką mamy