Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Jestem przerażony reakcją niektórych osobników podobno homo sapiens na wypadek z udziałem tej dziewiętnastolatki.
  Abstrachując od tego czy to patola czy nie, to umyślne rozjechanie kogokolwiek jest masakryczne a pozytywne reakcje jeszcze gorsze, bo są pisane na chłodno. A jeszcze podobno ta dziewczyna próbowała uspokajać całą sytuację. Masakra.
  No ale ok, załóżmy, że w tej sytuacji ktoś Wam bliski (normalny człowiek, nie patola) jest atakowany, zostaje zepchnięty i znajduje się na miejscu tej dziewczyny: też byście wręczali medale kierowcy?
  Banda idiotów.

  #katowice #wypadek
  pokaż całość

  odpowiedzi (116)

 • avatar

  Ale inba Mirki xD Różowa wróciła trochę wcześniej niż przewidywałem, nawet nie zdążyliśmy się napić ani zamówić pizzy. No ale od początku. Koleżanka specjalnie obrała się jak jakaś Loli Girl czyli rozkloszowana spódniczka za kolano, bokserkę i zrobiła takie 2 kitki rozchodzące się na obie strony. Różowa od wejścia odrazy oczy jak 5 zł i pyta co tu robi ta zdzira xD a ja ze jedyną zdzira zanim weszła to ilość zdzira na metr kwadratowy wynosił 0 xDDD to ona ze sobie nie życzy by ktoś obcy kręcił się jej po mieszkaniu i że ma natychmiast się to wynosić i to najlepiej ze mną. A ja ze taki ciul. Więc ona telefon i dzwoni do właściciela. Na szczęście to przewidziałem bo ona zawsze wciągała w nasze kłótnie osoby trzecie i właściciela uprzedziłem że będę miał gościa. Różowa mimo płaczu i histerii nic nie wskórała i właściciel powiedział że nie ma nic przeciw gościom przed 22 i że mamy dogadać się sami. Powiem szczerze że zaskoczył mnie pozytywnie ten starzec i kupię mu flache jak się będę wyprowadzał. To różowa zadzwoniła do kogoś, popłakała sobie i wyszła twierdząc że będzie dzwonić na psy xDDD szczerze mówiąc to też przewidziałem i kupiłem wino z %%% i cin Cina free bo w razie interwencji będąc po alkoholu jestem przegrany. Różowa wyszła na balkon i jara szlugi, dzwoni na 112 mając rozmowę na głośniku, ale już 3 razy się rozłączyła klnąc tam po cichu xD ciekawe jak się rozwinie sytuacja. Co robić jak policja przyjedzie? Żałuję że nie miałem włączonego dyktafonu i boję się że powie że się awanturowalem czy coś...( ͡° ʖ̯ ͡°)
  #logikarozowychpaskow #zwiazki #niebieskiepaski
  pokaż całość

  odpowiedzi (279)

 • avatar

  Jej kolega z pracy, którego nie musisz się obawiać

  #tokio2020 #pdk #rozowepaski #sport

  odpowiedzi (21)