Wpis z mikrobloga

@LordYasha: Dla osób przyzwyczajonych do normalnego bogatego w THC zioła to trochę tak. Znamy jednak osoby którym to pomaga np na sen, poza tym jest to świetna alternatywa dla osób odstawiających marihuanę i świetne do wzbogacenia suszu który ma samo THC w celu lepszego ukierunkowania jego działania :D
@Konopiowe: Samo cbd bez thc ma maly wplyw na to co napisałeś jest wiele badań nan ten temat poczytaj, to tak jakby wsiasc do samochodu bez benzyny i chcieć nim jechać . Zreszta sam testowalem to na sobie. Jedyny pozytywny aspekt jaki widze to przy rzucaniu marihuany palenie tego co na dluzsza mete jest bez sensu.
@LordYasha:
Nie prawda, jest mnóstwo badań które potwierdzają zasadność stosowania samego CBD w leczeniu zaburzeń lękowych i bezsenności, akurat leczenie tych dolegliwości za pomocą kannabidiolu jest doskonale udokumentowane medycznie, chyba to ty powinieneś doczytać :)
Poza tym CBD jest również zarejestrowanym lekiem na epilepsje (Epidiolex), co samo w sobie oznacza, że musiało przejść w tym zakresie badania z podwójną ślepą próbą co jest złotym stantardem niezbędnym do rejestracji leku.
Oczywiście nie
@Konopiowe: Sa też badania które wskazują, ze amfetamina dziala przeciwlekowo i antydepresyjnie a jednsk po "sebastianach" tego nie widać. Wiem, że na mnie nie działa i na innych też i tego się trzymam. Paliłem i zamiast do mieć lepszy sen spalo mi się gorzej
@LordYasha:
Palenie suszu CBD jest skrajnie nieefektywne bo większość substancji aktywnych się uszkadza a stężenia CBD są bardzo małe - rzędu 5 procent. Normalna marihuana ma minimum 15% THC przy czym efektywne dawki THC są kilkukrotnie mniejsze od efektywnych dawek CBD, zatem palenie jej ma sens. To może być powodem dlaczego nie odczułeś żadnego pozytywnego działania. Polecam przerzucić się na waporyzacje, jest kilkukrotnie bardziej wydajna lub po prostu zaopatrzyć się w
@LordYasha:
CBD również. Przecież wysłałem Ci nazwe zarejestrowanego leku właśnie na padaczkę, możesz "poczytać" XD

No oczywiście jak nastawiasz sie na fazkę to będziesz zawiedziony działaniem. Ja mówie o leczeniu bezsenności i stanów lękowych. Przypominam - CBD nie jest psychoaktywne, a jest lobbowane bo najzwyczajniej w świecie działa i to dobrze.
@Konopiowe: Jest lobbowane bo można na tym gownie zarobić i taka jest prawda. Innymi narkotykami tez mozna leczyc a jakoś nikt nie robi z tego nagle biznesu. Możesz #!$%@? co chcesz, ja badalem to na sobie i nie było zadnych efektów. Z thc współgra to Lepiej niż bez
@LordYasha:
Epilepsja = Padaczka
Tak zgadzam się, ale na pewno CBD to nie jest placebo, jest potwierdzone badaniami.
W przypadku leczenia wszelkiego rodzaju bólów, spastyczności mięśni, chorób o podłożu zapalnym, o podłożu autoimmunologicznym itp to oczywiście - THC jest głównym lekarstwem a CBD się doskonale z nim łączy i wywołuje efekt synergistyczny, oba kannabinoidy wzmacniają się nawzajem.
W przypadku leczenia bezsenności i zaburzeń na tle lękowym ze względu na działanie przeciwpsychotyczne
@LordYasha: Ja po dobrym mixie thc+ cbd miałem poprawiony humor i większą chęć do działania i nie tylko a po samym cbd mnie najwyżej gardlo boli albo mam lipny smak po olejku w gardle i tylr z działania usypiajacego
@LordYasha:
Każdego dnia się czegoś uczymy haha
Nie wierze, że nie spało Ci się lepiej, chyba, że to nie był dobrej jakości susz i szczerze mówiąc nigdy nie próbowałem tego palić bo szkoda mi zdrowia. No CBD nie jest psychoaktywne a raczej można nawet powiedzieć że jest anty-psychoaktywne. Może nie masz też problemów z bezsennością i dlatego tego tak nie odczuwasz. Ja mam i po dwóch vapcapach dobrego suszu CBD jakies