Wpis z mikrobloga

@sebaaaxy: Widzę pełna profeska. U mnie pomysł powstał 2 dni przed wyjazdem nad morze, i tak ta prowizorka od 12 lat się turla. W międzyczasie dostała skrętną oś i była pomalowana, ale dzieci były zadowolone. Plus mojego, że w 10 minut można rozłożyć i spakować na płasko do samochodu, bo w całości cały bagażnik zajmuje. Przemyśl jakieś dodatkowe oparcie, bo widzę że masz raczej niskie burty, a dzieci nie zawsze chcą
źródło: comment_1623319470GJS8rgU7BYnjMCl8fHJhFb.jpg
@sebaaaxy thanks m8, a na roboty chodzisz? Czego tam używasz bądź używałbyś co mógłbyś polecić?

A wózek fajny, gabaryt wymusił skrętną oś i dobrze bo to fajna sprawa. Szkoda że córka bo byś autko na pedały mógł zrobić, a z silnikiem od kosiarki to już wgl ( ͡ ͜ʖ ͡) poniosło mnie, wiem
@dzana: niestety nie mam zdjęcia rozłożonego, a teraz jest schowany gdzieś w komórce. Sklejka wyciągnięta z
piwnicy (chyba 16mm}, wycięta wyrzynarką, składana na złącza jak w większości dziecięcych łóżeczek, do tego koła od spacerówki i osie z pręta z nierdzewki - tu akurat kolega dotoczył mi zamki do kółek (na tokarce za setki tysięcy złotych #pdk)
źródło: comment_1623326456qTxqSITJHQzTSSFVSCEtOS.jpg
@healfwer: Teraz każdy kto wyrzeźbi jakieś gówno musi się pochwalić jaki to z niego majster bo inaczej to nie ma sensu robić xd najlepsze majstry już po zalaniu formy wklejają tu rozpaczliwie zdjęcia z usg jak by to kogokolwiek obchodziło xD No ale powinienem przecież napisać że to zajebisty projekt, dopytywać o wkręty, rodzaj drewna i gdzie kupił te #!$%@? koła. He, nie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PaulStone: Jak potrzebujesz wkrętarki do domu i okazyjnie to w niskim budżecie parkside spoko. Lepszy niż większość marketówek w podobnej cenie no i Lidl ma lepszą obsługę klienta. Jednak do czegoś więcej to się nie nadaje. Jak szukasz czegoś lepszego ale wciąż do domu to warto dołożyć te 100-200 zł na Ryobi lub Black&Decker. No a na robotę to tylko Hilti, Makita (byle nie made in romania), niebieski Bosch.