Wpis z mikrobloga

@Twoj_sstary: fajnie, że się mną interesujesz, tak, pracuję teraz na poczcie, listonoszem jestem, nawet nie wiesz jak ciężko jest.. od targania tej torby już mnie kregosłup tak boli, że się schylić nie mogę, a do tego cały dzień w tym słońcu wykańcza... ;/ nie mówiąc już o tym, że po 10 to już sam czuje, jak odemnie śmierdzi potem, bo ciepło jest, to wiesz jak to człowiek się poci.... masakra cięzko
@Twoj_sstary: nie chcę problemów żadnych, wolę uczciwie żyć jak każdy i mieć spokój. Ale dzisiaj to wyjątkowo torba ciężka, masakra, wykończę się chyba ;//// ciężko jest ;/
@Twoj_sstary: jestem nikim, przegrałem życie, #!$%@? na poczcie za 2,5tys. kierownik mi pluje w ryj i rzuca paczki do rozniesienia jak śmieciowi, a ja już nie mam siły, do tego ta depresja mnie wykańcza, naprawdę ciężko jest, nie mam siły, nie wiem co mam zrobić ;/////
@Twoj_sstary: daj spokój, narkotyki są dla ćpunów, ja normalny jestem, tyle problemów na głowie mam, że jeszcze mi narkotyki i narkomania potrzebne... ;// dobijasz mnie ;//////// przykro mi teraz ;////
@Twoj_sstary: im też jest ciężko, mają ciężką pracę, nie mają podwyżek, muszą walczyć o 2zł podwyżki rocznie, to bardzo nieludzkie, przykro mi jest, że ktoś ich tak traktuje ;/////// nie ma sprawiedliwości na świecie, ja całe życie #!$%@? jak wół, i na chleb nie mam, a inni to w biurze siedzą i mercedesami jeżdzą, nie mam ochoty na takie życie, przerasta mnie to wszystko ;//// a i depresje mam też ;////////