Wpis z mikrobloga

@janusz_mustermann: @Heretnik: ja bylem podjarany na maksa Dinerem, moj pierwszy modular i uwielbiam te amerykanskie knajpki. Po zbudowaniu? Statyczne to wszystko. Ciemne i male ponieszczenia. Nic w srodku nie bylo na study, wiec cala kawiarnia latala przy przenoszeniu. A jakbym mial miec dwa modulary, to musze podwoic inwestycje.

Na plus to bardzo duzo klockow w dobrej cenie.

Dotychczas nie kupilem drugiego modulara, choc plac zgromadzen i biblioteka mi sie podobaja.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Heretnik: nie, aż tak to nie. Ale jestem ciekawy Twojego zdania po zbudowaniu, może to tylko ja jestem dziwny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@piotrveyner: wiesz co, z dinerem mam inny problem. U mnie modulary pojawiały się w kolejności: Brick bank, paryska, plac zgromadzeń, Diner i czekają na mnie księgarnia oraz garaż. Przez to, że po dwóch świetnych modularach(bank, paryska) z tej listy przyszły następne, mam już
@allocer: > czy jest monotonny w budowaniu? Jak dużo jets powtarzalnych elementów?

akurat tutaj Ci zbytnio nie podpowiem, bo budowaliśmy wspólnie z rodziną, ja chyba miałem dwa albo trzy worki. Budowało się spoko, chociaż piętra bywały męczące oraz oczywiście posadzka - tile.

Wnosi jakieś nowe, ciekawe rozwiązania, których nie ma w innych modelach (modularach)?

Jest kilka fajnych sposobów użycia części. Np. na parterze z prawej strony (piekarnia) widać użycie szyby strażackiej