Wpis z mikrobloga

@kizimajaro: ja przez te lata nie zapomniałem nic z głównej linii fabularnej więc zawodu nie będzie ale tym razem pozamykałem pozytywnie wszystkie sojusze no i sporo dlc doszło w które nie grałem.

Andromede tez grałeś?


Tak. Nie jest taka zła jak ludzie gadają.
Tak. Nie jest taka zła jak ludzie gadają.


@syn_kolezanki_twojej_starej: @kizimajaro: zależy jak do niej podchodzisz. Jak jesteś świeżo po trylogii, odpalasz Andromedę i liczysz na podobny poziom, to Andromeda jest turbogunwem. Jeśli podejdziesz do niej bez oczekiwań, to będzie po prostu gierką, gdzie się nawet fajnie strzela.

Jakby nie było, nie miałem problemu żeby przejść trylogię 6 razy, a do drugiego przejścia Andromedy próbowałem się zmusić już 3 razy i
Powiem Ci ze wczoraj przeszłam znowu i znowu się zawiodłam ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@kizimajaro: właśnie skończyłem wybierając kontrolę (bo się pomyliłem, miała być syteza - ale uj wieczorkiem machnę to zakończenie które chciałem wybrać) i nie jestem zawiedziony nic a nic - może bardziej dorosłem do tej gry. A co do zakńczenia ze zniszczeniem to prawdopodobnie podepną to pod czwartą część.
@bidzej: @syn_kolezanki_twojej_starej: @bidzej: @kizimajaro: Andromeda to dobra strzelanka z elementami RPG ale średni Mass Effect. Aktualnie gram w Andromedę, gra nie jest jakaś wybitna ale gra się przyjemnie tym bardziej jak lubi się świat ME. Postacie też nie są jakieś wybitnie napisane ale Peebee czy Vetra są co najmniej OK.

Najbardziej w Andromedzie bolą mnie osobiście te animacje, niby jest lepiej niż było ale nadal daleko od ideału.