Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
#wiedzmin3 #wiedzmin

Mam rozkmine odnoście zakończenia (jak jakims cudem ktoś go nie zna to uwaga SPOJERY)

Ulubione zakończenie graczy to gdy Ciri zostaje wiedźminka. Ma to miejsce gdy Geralt zataja informacje na temat tego, że Emhyr ją poszukiwał. Rozumiem dlaczego Wiedźmin nie mówi jej prawdy, ale bądź co bądź postępuje egoistycznie.

Jeżeli Ciri dowie się o Cesarzu to koniec końców zostaje cesarzową. Znając prawdę - może podjąć decyzję. Czy słuszną czy nie, to nieistotne. Ma do tego pełne prawo, bo Emhyr jest jej biologicznym ojcem, nieistotne co zrobił czy kim był. Kazde dziecko powinno mieć do tego prawo.

Ja sama jestem za zakończeniem pierwszym tak czy siak bo to w końcu tylko gra, ale dopiero dziś dopadła mnie ta refleksja.
  • 10
@biauywilg: Niby w zakończeniu gdzie zostaje wiedźminką wie ona o tym że Emhyr jej szukał [w końcu Geralt najpierw jest u niego i go okłamuje, potem wraca do karczmy i mówi Ciri co zrobił, a cała ich rozmowa pokazuje że ona dobrze wiedziała po co i gdzie Geralt pojechał].

Ale dla mnie to i tak jest załatwienie sprawy "po ptokach", zdecydowanie mam podobne podejście co Ty, że nie powiedzenie Ciri od
@Scooterek: Ciri w Novigradzie mówiła o tym, że marzy żeby być prostym człowiekiem, męczyła ją odpowiedzialność za świat, te jej zdolności magiczne. Jak już wróciła z tej wieży to wykonała swoje zadanie i mogła zacząć spokojniejsze życie. Nie wszystkim marzy się szefowaniem cesarstwem na pół świata, dlatego moim zdaniem najlepsze jest to zakończenie, że zostaje sobie wiedźminką
@zjadacz_Cebuli: Tak, ale posłuchaj jej co mówi w zakończeniu cesarzowej - jak zamierza jechać z Białego Sadu, wraz z wojskiem Nilfgaardu. Ciri wtedy dorosła, dojrzała do pewnych rzeczy o których wcześniej nawet nie miała pojęcia. Ciągle ktoś coś od niej chciał, ciągle to ona była narzędziem. Teraz to się zmieni i to ona zacznie ustawiać świat po swojemu. Dobrze wie że to będzie ciężka praca, zarówno nad państwem jak i nas