Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Krótka piłka, znalazłem takie cudo w antykwariacie o Pan #lechwalesa .
  W nawiązaniu do pomysłu @Mortadelajestkluczem i jego dowcipach z tagu #dowcipsurowowzbroniony chciałem zapytać czy jest potencjał na serię?

  #heheszki #pytanie #lechwalesacontent

  odpowiedzi (33)

 • avatar

  Skąd w kobietach jest jakaś taka ciekawska upierdliwość? Większość mężczyzn jakich znam potrafi cierpliwie czekać i stosować się do przyjętych zasad, a z kolei kobiety zwykle przebierają nóżkami byle szybciej, więcej, mocniej - a że innym to może uprzykrzyć życie nie ma znaczenia. Podam przykłady.

  Kolejka do lekarza, na drzwiach kartka "lekarz zaprasza do gabinetu, proszę nie wchodzić". Jeśli kolejka jest odpowiednio długa, to zawsze jakaś babka podejdzie i zapuka lub nawet bez pytania wejdzie bo ona "tylko po coś" albo "tylko chce się upewnić, że lekarz jest".

  Wymiana paszportu w urzędzie, w dobie informatyzacji na stronie urzędu wyświetla się status, że trzeba jeszcze poczekać. Ale kobita nie wytrzyma: "weź zadzwoń do nich, może mają błąd na stronie". Moja myśl - nie będę im dupy zawracał, jakby każdy dzwonił to po co strona? "No zadzwoń, dzwoń, już teraz, sprawdź" - mówi kobita.

  Stoimy w korku. "Ło jeny może co się stało? Spróbuj ich ominąć, oni pewnie nie wiedzą i stoimy bez sensu" - tekst od ciotki bez prawa jazdy.

  Idę do mięsnego. Zamawia facet: "poproszę tego, tego i tego, płacę kartą, dziękuję do widzenia". Zamawia babka: "a ta szyneczka dobra? a kiedy przyjechała? o, a tu jakiś ser nowy? a dobry? próbowała pani? to poproszę 10 deko, albo 15 deko. a paróweczki jakieś smaczne są?"

  Pracowałem kiedyś w lokalu usługowym. W środku dwie toalety, jedna dla gości i jedna dla personelu - wszystko ładnie oznaczone. Przez dwa lata pracy może trafił się jeden facet, który nie mógł wytrzymać i zapytał (!) czy może skorzystać z pracowniczego kibla. Liczba kobiet, które ładowały się do niewłaściwej toalety bez pytania - niezliczona.

  Może to moje skrzywienie, może wychowałem się w takiej rodzinie że na to akurat zwracam uwagę, ale mam takie wrażenie, że raczej mężczyźni myślą co się wokół nich dzieje i jak to może wpływać na innych, a kobiety ładują się z butami bez żadnej kozery - byle ich było na wierzchu, byle jak najszybciej. Ale z czego to mogłoby wynikać - nie wiem.

  #przemyslenia #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  pokaż całość

  odpowiedzi (50)

 • avatar

  Witajcie, zapraszam wszystkich do wzięcia udziału w #rozdajo Do zgarnięcia nowiutkie słuchawki REDMI AirDots 2
  A teraz trochę prywaty, w skrócie jestem grafikiem, miałem złamaną rękę w nadgarstku i po prawie roku przerwy wracam do pracy i szukam zleceń. ( ͡° ͜ʖ ͡°) ▶️ Czym się zajmuje? ✅ Zajmuje się projektowaniem kreacji graficznych zarówno pod www (grafiki na social media, bannery, wizualizacje) jak i do druku (wizytówki, ulotki, etykiety, plakaty) oraz ✅ prowadzeniem profili na Facebooku w tym ✅ kampanii reklamowych Facebook ADS oraz ✅ fotografia produktowa (packshoty).
  Dokładniej wszystko jest opisane w pierwszym (podpiętym) poście FB gdzie również zobaczysz moje prace. Jestem zainteresowany zarówno jednorazową jak i dłuższą współpracą. Zainteresowanych serdecznie zapraszam na PW lub Messenger.

  ⤵️ Zapraszam na mojego Facebooka ⤵️
  KLIK - nie zapomnij zostawić lajka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Aby wziąć udział w losowaniu wystarczy zostawić plusa. Plusować można do jutra czyli 1.12.2021 godz. 20:00
  #rozdajo #zadarmo #xiaomi #sluchawki #grafika #grafikakomputerowa #facebook #marketing
  pokaż całość

  odpowiedzi (39)