Wpis z mikrobloga

@Kokos: No nareszcie wprowadzili taby w riff repeater (ʘʘ)

Ale cholera, podjarałem się i szybko zgasło. Model subskrypcji to jest jak strzał w kolano, a zapewne nie będzie w takim wydaniu wsparcia dla CustomsForge ()
Bo jak rozumie to jest model subskrypcji na grę, a nie na piosenki jak do tej pory? xD

Jeśli tak to jak wyjdzie pirat offline z modem na
Pobierz BlackReven - @Kokos: No nareszcie wprowadzili taby w riff repeater (ʘ‿ʘ)

Ale chole...
źródło: comment_1623529974Ztcra7rfk5PTNdSDstMu78.jpg
@Kokos: Chętnie dam szansę :) Ciekawe czy wersja PC oznacza też wersję na Maka, bo konsolowa niestety kiepsko działa (przynajmniej u mnie na ps4 latency zabija całą frajdę z gry).
Idzie się nauczyć grać z takim Rocksmithem? Warto inwestować w kabel czy przejściówkę by standardowy działał?
@Tami: jak najbardziej rocksmith daje radę i da się wiele nauczyć. Są lekcje oraz ćwiczenia poza odgrywaniem konkretnych kawałków. Do obecnej wersji nie potrzeba nawet ichniego kabla, wystarczy interfejs audio.
@size: ja normalnie gram na zwykłej wersji ps4. opóźnienie zależy od tego jak masz głośniki wpiete. Jeśli przez HDMI na telewizorze to będą opóźnienia, ale jak wpinasz system audio bezpośrednio do konsoli to problemu nie ma. Jestem ciekaw jak ten problem rozwiążą na ps5 gdzie jest tylko HDMI.