Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór Mirki,

Poszukuję konsoli dla siebie a że trochę zielony w temacie to proszę o poradę co wybrać #playstation #ps4 #ps5 czy #xbox #xboxone #xboxseriesx

Będę grał sporadycznie może kilka razy w tygodniu (średnio około 1h dziennie to już max).

Zależy mi na samochodówkach i zręcznościowych gierkach. Dodatkowo fajnie gdyby były gry grupowe/imprezowe (coś jak Wiedzą to potęga na PSa lub jakieś dance central itp) lub gierki z dzielonym ekranem do pogrania we dwójkę. Natomiast totalnie nie zależy mi na graniu online z innymi.

Wiem że są jakieś te subskrypcję przez neta (tutaj słyszałem że niby Xbox lepiej wypada) ale nie wiem czy przy mojej częstotliwości grania wgl będzie sens się w to bawić.

I jeszcze ostatnia prośba o poradę - czy brać coś najnowszego czy może spokojnie starsza generację lub coś z olx.

Za dobrą i konkretną pomoc stawiam browarka! :D

#konsole
  • 9
@TadekNiekradek: Teoretycznie wystarczyłby taki One X. Dalej daje radę, teraz jest tani (powinien być), masz tam świetną serię Forza / Forza Horizon do ścigania się czy Ori z platformówek. Używki gier fizycznych taniocha albo GamePass bo jak grasz sporadycznie to szkoda płacić setki za digitale.
@TadekNiekradek: GamePass pozwoli ci też za free tzn w cenie abonamentu odkryć giery które normalnie byś olał ¯\_(ツ)_/¯ Albo bo w trakcie imprezy kolega podpowiedział tytuł więc cyk i po chwili gracie.
@TadekNiekradek: jak chcesz tanio ale bez napędu to xbox series s. Konsola za śmieszne pieniądze a przez parę dobrych lat spokój ze sprzętem. Xboxy mają forze horizon i forze motosport. Jedne z najlepszych serii samochodówek. Na subskrybcje są na X często promocje i różne kombinacje (legalne) więc najlepsi cebularze płacą dużo mniej niż katalogowa cena.
@TadekNiekradek Series S z Game Passem zapewni wszystko - nie zapłacisz milionów monet za konsole, będziesz mieć Overcooked, Moving Outy, Fify i kilka innych tytułów do grania na imprezy
@Just_Doesnt_Know Co chwila na PSN są tony wyprzedaży + używki. Normalnie sam bym polecał Series S, ale jak będzie grał chwilę w jakieś konkretne tytuły to IMO abonament (Gamepass dzisiaj można wykombinować z kodami z Pringlesow, ale nie wiadomo jak długo jeszcze, a później 480zł rocznie najmniej...) nie ma sensu i lepiej byłoby jakiegoś PS4 slima kupić po taniosci, nawet na OLX. Kupi kilka gier imprezowych (które kosztuja grosze nawet w cyfrze)