Wpis z mikrobloga

Słucham sobie tak radia. Dopóki nie pojawił się pomysł szczepienia dzieci, to nie były one w grupie ryzyka. Teraz gdy taki plan jest, to już się mówi, że im dłużej "pandemia" trwa tym więcej dzieci choruje. Jak ktoś wpadnie na pomysł wymyślenia szczepionek dla zwierząt, to zaraz się okaże, że psy to w ogóle w #!$%@? ciężko przechodzą zachorowanie. Mam dość już tej manipulacji i ludzi którzy się jej poddają.

#koronawirus #szczepienia #wolnemedia
  • 5
@piotrullo: U mnie w szkole czy w klasie gada się tylko o tym ,,A wy się już zaszczepiliście?", ,,Ooo, ja już jestem po pierwszej dawce,", ,,Ja mam szczepienie za niedługo, już nie mogę się doczekać". Masakra, rzygam tym. Co zabawniejsze, młodzi ludzie w okolicach mojego wieku w 99% robią to żeby mogli imprezować, łazić po klubach, pubach i innych gównach myśląc, że ta szczepionka zbawi świat. Jeszcze przez jakiś czas wcześniej
młodzi ludzie w okolicach mojego wieku w 99% robią to żeby mogli imprezować, łazić po klubach, pubach i innych gównach myśląc, że ta szczepionka zbawi świat. Jeszcze przez jakiś czas wcześniej myślałem, że większość myśli racjonalnie i nie ma ani ochoty, ani potrzeby się szczepić, ale jak tak patrzę i czytam, to 80% ludzi najchętniej już by pod igłę szło z własnej woli.


@xWiteQx: no i co z tego, że chcą
@Nutaharion: No okej, ale odwróćmy pytanie. Szczepionka chroni, ogranicza rozprzestrzenie się choroby, wszystko pięknie, ale czy znam długofalowe skutki tego eksperymentu, bo inaczej nazwać tego nie można? Nie wiadomo, co będzie z nami za 2,3,4 czy 10 lat, jakie będą skutki uboczne. Poza tym, polecam zapoznać się lepiej z historią szczepionek firmy Pfizer