Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 401
@Ghuthek: Kiedyś miałam w jednej grze kolegę od questów/dungeonów i zawsze do siebie pisaliśmy, gdy były do zrobienia jakieś dzienne/tygodniowe q i gdy zbierało się party na dunga czy coś innego. A czasami po prostu zamulaliśmy na czacie. Któregoś późnego wieczoru napisał mi, że musi skoczyć do sklepu, coś zjeść i żebym poczekała, bo wróci i możemy grać dalej. Wylogował się i nigdy już nie zalogował i to mnie męczy do
Ci co się wylogowali, zyskali życie - wy dalej gnijecie w wirtualnej rzeczywistości przy ekranach a życie trwa bez was


@Janusz_z_Rivii: chyba najgłupsze co ostatnio przeczytałem xD - no tak lepiej z browarkiem na ławeczce hehe z ziomeczkami z osiedla, albo do klubów hehe zalać się bo piąteczek, piątunio ale to są REALNE wspomnienia, my tylko wirtualne posiadamy. Eh jakby każdy żył tak jak chciał i nie oceniał innych to byłoby
Z grami przeważnie mają problem tylko mentalni Janusze i patusy, nie rozumieją że ktoś może mieć jakieś głębsze zainteresowania w wolnym czasie niż strzelenie kilku głębszych i darcie mordy na osiedlu


@Zgrywajac_twardziela: Wiesz co, spotykałam się z problematycznym/ agresywnym nastawieniem wobec gier ze strony ludzi, których zainteresowania nie wychodziły poza telewizję, czytanie i spacerowanie. Jestem w stanie zrozumieć ludzi, którzy kręcą nosem na gry, a których pasja to wycieczki górskie/ wspinaczka,
@Silmarils: Generalnie się zgadzam z wszystkim co piszesz, poza tymi wycieczkami górskimi dostarczającymi więcej emocji, bo to bardzo subiektywna kwestia i jednych to będzie jarać a innych zupełnie nie(ja osobiście lubię, ale uwielbiam też gry i jest to moja największa życiowa pasja, rozumiem jednak że kogoś może jarać coś zupełnie innego). Jeden mój, powiedzmy, znajomy jest taki bardzo aktywny fizycznie, w wolnym czasie z dzieciakami jeździ w góry, na rowery itp.