Wpis z mikrobloga

@Theia: powodzenia :) w swoim poprzednim komentarzu miałem na myśli taki kawałek jak np. Goodbay Cruel Word który raczej nie zachęca do czegokolwiek :P zazdroszczę cierpliwości przy nauce grania, ja się niestety bardzo szybko zniechęcam i doszedłem do wniosku, że Gilmoura nigdy umiejętnościami nie dogonię więc nie ma to większego sensu (żarcik)
@Theia: trochę wiary w siebie (i kto to mówi, patrząc po poprzednim moim komentarzu) ale akurat solówki Dava nie są niesamowicie technicznie wyrafinowane, ich piękno własnie leży w prostocie i wolnym tempie no i oczywiście wkładaniu uczucia w każdą nutkę, każdy dźwięk jest w nich dopracowany dokończony, za to kocham solówki Gilmoura :)
@Theia: hehe na własny użytek możesz :P ale faktem jest, że bardzo ale to bardzo nie lubię słuchać solówek Davida w innych wykonaniach, nawet największych mistrzów gitary, dlatego myślę, że na koncercie Watersa The Wall nie wytrzymałbym :P
@mucha100a: ja się przyzwyczaiłam do słuchania coverowania go przez znajomych, no i w sumie mi się to podoba w każdym DOBRYM wykonaniu. ale ja to się nie porywam z motyką na słońce.