Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki kawowe, pomocy!
Zbliża się 60tka mamy i chcę kupić jej ekspres. Na pewno w pełni automatyczny, z kolbą jej się nie sprawdzi. Zwykle pije 2 kawy dziennie, raczej mleczne. Mój budżet to 2.5k.
Zastanawiałam się nad Nivona CafeRomatica 756 albo DeLonghi Dinamica ECAM 350.55.B, ale może polecalibyście przy tym budżecie/potrzebach coś innego? Patrzyłam na Jurę, bo mam w pracy i jest super, ale totalnie nie ten budżet a poleasingowe głupio na prezent raczej.

#kawa #ekspresdokawy #kawosze #kiciochpyta
Pobierz zapomnialamlogin - Mirki i Mirabelki kawowe, pomocy!
Zbliża się 60tka mamy i chcę kup...
źródło: comment_1623570840Z1awaj0JUblSnn9C85v4dY.jpg
  • 27
@zapomnialamlogin: Mireczku przerabiałem temat. Philips latte go 4300. Oszczędzisz mamie mycia tych rureczek, które to skutecznie zniechęca do robienia kaw mlecznych. Mycie tego gowna sprawi ze mama będzie lala mleko z kartonu do czarnej a używała mlecznych jak w gości przyjedziesz
@Kulek1981: dzięki za podpowiedź! Wykorzystam wiedzę ekspercką - powiesz proszę czym wygrywa Gaggia z wymienionymi? :) mama nie jest mocnym kawoszem, więc myślę że w jej przypadku nianse w smaku po regulacji stopnia zmielenia etc totalnie nic nie zrobią, i bardziej istotne są kwestie awaryjności, łatwego czyszczenia i obsługi..;)