Wpis z mikrobloga

Wiele jest rakowych miejsc w internecie. Na czele oczywiście stoi elektroda, zaraz obok grupy budowlane na FB gdzie strach zadać jakiejkolwiek pytanie. Dzisiaj do listy dołącza grupa ZAKŁADAMY OGRÓD. Co tam się dzieje to głową mała.

Cslowiek pyta o sposoby na krety orajace trawnik to zaraz jest atakowany ze krety to piękne stworzenia i wyjadają robaki, zostawić.

Koty sąsiada szczają na meble ogrodowe? Coś z tobą kobieto nie tak że kotów nie lubisz, zaprzyjaznic się.

Jaskółki dziurawią elewacje i zakladaja gniazda? Pięknie śpiewają, zazdrosze bo bym chciał u siebie mieć. Co z tobą nie tak że chcesz się pozbywać.

Chcesz sposób na pozbycie się chwastów z trawnika? Jesteś nienormalny, chwasty to naturalna kolej rzeczy, sztuczną trawę sobie załóż jak ci przeszkadza.

Ktoś był nawet atakowany bo chciał się pozbyć gniazda os znad balkonu.

Ogólnie nie polecam zaglądać a co dopiero zadawać pytania :)

#ogrodnictwo #budujzwykopem #remontujzwykopem
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@ATAT-2: polecam grupki kulinarne ( ͡º ͜ʖ͡º)
- oto mój devolay z serem, podaję przepis - uga buga to nie jest devolay to jakiś zawijany kotlet, prawdziwy devolay jest z masłem (drugi po devolayu z serem trigger to chyba carbonara za śmietaną)
- drodzy dostałam szparagi, nigdy nie jadłam, możecie zaproponować jakiś przepis - hahah niedorozwój, jak można nie jeść nigdy szparagów, żyjesz w dżungli albo