Wpis z mikrobloga

@eSUBA94: Napisze Ci coś, co może zmienić Twoje życie. <ćśś> Nikt nie sprawdza czy liczby które wpisujesz w nicku cokolwiek znaczą.
Martynka12 może być 48 letnim Andrzejem. Na serio.
  • Odpowiedz
@stackhouse: Specjalnie podkreśla, że próbował już wszystkich możliwych opcji, żeby zniechęcić nas do jakiegoś dalszego działania. W dodatku sprawia wrażenie, że celowo udaje mega sfrustrowanego, tak żeby nikt się nie zorientował, że może to być on i używa przy tym różnych wyzwisk (j***by grubas itp.) podkreślanych jakąś dziwną interpunkcją, która wygląda bardziej na nieudolne próby naśladowania realnej złości niż faktyczną złość. Dochodzi też typowe dla Marcinka wyliczanie i wyolbrzymianie (tu: DO
  • Odpowiedz
PanStar86


@Sephirionn: o chlopie … niezle masz #!$%@? w glowie jak myslisz, ze kazdy kto nie pisze tak jak bys chcial to marcin… mysle ze powinenes sie leczyc, bo to juz poechodzi pod „ wszyscy mnie podgladaja” chyba ze to byl zart, ale watpie. Ressta podchwycila temat ehj wy serio macie nayebane w glowach na jego punkcie…
  • Odpowiedz
@KKK1337: nie obrazaj mnie.. dobrze ze chociaz ty poznales ze to. Ie marcin.. jestem w totalnym szoku po tym jak ktos moje pisanie pomylil z marcinem…troche sie uprzedzilem przez to do wykopowiczow…
  • Odpowiedz
@Sephirionn: i co frajerze glupio ci teraz ze twoj szurski rozum w kazdej wypowiedzi widzi marcinka?? #!$%@? jak bys napisal MOZE to marcin, ale nie ty byles swiecie przekonany ze to on na 100% hehehehehehe jaki szur…
  • Odpowiedz