Wpis z mikrobloga

@DrumBass: rocznik 95 here i nie miałem ani w podstawówce ani w gimbazie owocków i mleka, jakoś nie widzę abym dużo na tym stracil xD
Nie zesrajcie sie, jesteście tacy sami jak patusy od 500+. Też chcecie aby coś spadło za darmo z nieba.
@DrumBass: Ja piehdole co za #!$%@? #!$%@? xd Najpierw wmawiaja Ci, ze gdy zarabiasz 4000 zl, to jestes zamozny i musisz lozyc na patusow, ktorzy wyciagaja z benefitow wiecej niz ty pracujac ( znam przypadek z tfuuu rodziny, wyciagaja jakies 7.5 ze wszystkich dodatkow samotnej matki , 500+ itd. xd ), a potem twojemu dziecku zabieraja jogurcik i owoce w szkole, a mimowszystko, ludzie ich #!$%@? wybieraja xd
@DrumBass: Smiało moge stwierdzić że nie całe 100% beneficjentów 500+ #!$%@? to na alkohol i ruskie fajki na miecie


@RandomowyMetal: Co m a jedno do drugiego? Za szkolną stołówke się płaciło.

Ogólnie sytuacja wyglada tak że jak rodzice sie postaraja i beda chcieli aby dzieciak jadł zdrowo to mu kupią tego banana czy tam jabłko w cenie niecałej złotówki aby miał w plecaku, jak sie ma #!$%@? na gnoja to
@Canova: no a #!$%@? smiem twierdzić ze 100% beneficjentów owoców mleka itp. wynoszą z tego pozytywne efekty zdrowotne. A ile procent patoli robi jeszcze wieksze zło niż, gdy nie było tego 500+?
Tak samo dentyści fluoryzacje itp. dla dzieci też wg. mnie na plus i to nie są 'pieniądze dane do łapy' tylko zaoferowane w miare rozsądne usługi. Jakby zamiast 500+ dostawali by bony na konkretne produkcji bez mozliwosci sprzedania tego
@DrumBass: @Kolorowezworki:
Po prostu wasze komentarze i ból dupy to zwykłe #!$%@? nierobów którzy chcą przerzucić odpowiedzialność za zdrowe odżywianie swoich dzieci i ich stan zębów na państwo, ściągając je ze swoich barków.
Jak wam zależy a by wasz kaszojad był zdrowy to sie do tego przyłóżcie a nie szukacie wszędzie ludzi i systemów które was maja z tego wyręczyć.
A tak wy i wam podobni będą mogli się wyprzeć
@DrumBass: #!$%@? kolejny, aż tracę do was cierpliwość.
Czy ja coś mówie o 500+? Mówię że system rozdawnictwa owoców w szkole, fluoryzacji zębów albo cokolwiek innego to właśnie wyciągniecie ręki w strone patusów którzy nie umieja sie zajać swoim dzieciakiem w nawet najprostszy sposób czyli przypilnowanie go aby jadł owoce i warzywa a nie layiski i lody ekipy.
Mam wam to obu rozrysować czy coś kumacie?
@Canova: przestań robić fikołki, bo kręgosłup złamiesz. Dopóki moje podatki idą na tego typu programy, a płacę ich więcej niż Ty, więc zamknij mordę, to mam prawo się wypowiadać na ten temat. Uważam, że złym pomysłem jest ucinanie programów dla szkół podczas gdy patologia baluje za 500+

Pandemia i era nauczania zdalnego zweryfikowała, na co idą (a raczej na co kodnie idą) pieniądze z 500+, gdy okazało się że wiele
@Canova: Dla jednych dzieciaków to 'dodatkowe' owoce więc spoko, dla innych jedyne, nie dają rodzice no trudno.
Dla jednych dzieciaków będzie nie wiem dodatkowa plomba czy coś+to co za sponsorują prywatnie lub półprywatnie rodzice, dla drugich niestety jedyne jakiekolwiek dbanie o zęby dzieciaków.
Ale tutaj jest wybieranie: poślę swoje dziecko na zęby lub nie.
W 500+ jest #!$%@? kasę na alkohol, fajki czy kupie lepsze jedzenie dzieciom.
Niestety kasa dana grupie
@Kolorowezworki:

przestań robić fikołki, bo kręgosłup złamiesz.

Sorry myślałem że ten wpis to taki cyrk xD

Dopóki moje podatki idą na tego typu programy, a płacę ich więcej niż Ty, więc zamknij mordę

Czyli jak w jednym wpisice pochwalić się zarobkami i zrobić z kogoś smiecia. good job

Uważam, że złym pomysłem jest ucinanie programów dla szkół podczas gdy patologia baluje za 500+

No i pisze ci trzeci raz, ze te