Wpis z mikrobloga

@Chuseok:
Pamiętajcie, że jeśli szambo znowu wybije to będzie to wina tylko i wyłącznie niezaszczepionych.
Pamiętajcie komu w razie czego podziękować jak wam wesele odwołają, operację wstrzymają na kolejne kilka miesięcy, maski każą nosić kilkanaście miesięcy dłużej, zamkną knajpy, hotele a nawet granice.
Tylko i wyłącznie niezaszczepieni na to pracują. Na zarżnięcie systemu edukacji, służby zdrowia i gospodarki.
Wszyscy jedziemy na jednym wózku i należy o tym pamiętać.
Pamiętajcie, że jeśli szambo znowu wybije to będzie to wina tylko i wyłącznie niezaszczepionych.


@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: Pewnie wina niezaszczepionych 12 letnich dzieci i otwartych szkół ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oczywiście w PiSowskich mediach nikt się nawet nie zająknie że to wina niezaszczepionych emerytów gromadzących się kościołach.

Siewcy śmierci to tylko młodzi chodzący do restauracji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Rabusek: Ty masz problem zmyśleniem? Nie będzie chorych to nie będzie potrzeby lockdownów czy pseudolocdownów. Nauki zdalnej, odraczania zabiegów planowych czy zamykania knajp i hoteli a ni latania po sądach.

Myślisz, że zachód będzie sie patyczkował jak dobije do 70-90% zaszczepionych i kilku przypadków chorych a u nas wywali kilka tysięcy? Jak ktoś tam uzna że nie ma coś się patyczkować to władują kwarantanny i uszczelnią granice tak jak odcięli się
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: Ale nie ma żadnych legalnych lockdownow, Ty masz problemy z analiza wyroków sądu? Nikt legalnie nie ogłosił żadnego stanu nadzwyczajnego, toteż żadnego na terenie RP nie ma i można legalnie chodzić do restauracji i klubów - nikt nie może tego zabronić.
Dlatego od września znowu startujemy w przypadku lockdownu z #100otwartychbiznesow i promujemy te które będą otwarte. Trzeba wspierać odważnych przedsiębiorców, ja tam cały 2021 chodziłem i na siłownie, i
@Rabusek: A co mnie obchodzi czy one sa legalne czy nie? Serio uważasz, ze to jest najważniejsze? Organizujesz te koronaparty i rozsiewasz te syfy, ze tak się na tym skupiasz?

Zdziwisz się ale jest cała masa ludzi co odpuściłaby by knajpy czy locdowny by był czy nie.

Trzeba wspierać odważnych przedsiębiorców, ja tam cały 2021 chodziłem i na siłownie, i do restauracji - polecam w tym roku na jesień spróbować :)