Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@anonekxd: chłopie demontaż i polakierowane zderzaka to nie jest #!$%@? wie co. Kolega jak zna numer farby i wie gdzie kupić podobny kolor i to nawet w puszce to ci to zrobi za browar i cenę farby i nawet nie zauważysz. Handlarz może także ale ty nie.
@oslet: @Profil_Internetowy: w sumie to nawet nie że się nie zauważyło tylko sąsiadka obok parkuje jak #!$%@? i najeżdża na moje miejsce, i jeden chłop też stanął pod blokiem i mialem bardzo mało miejsca żeby cokolwiek zrobić i #!$%@?łem. No ale niech będzie biorę to na siebie ale sąsiadkę #!$%@? bo to kolejny raz jak stoi jak typowa #!$%@? a ja jestem też niedoświadczonym kierowca i się stało No cóż
@anonekxd musisz sobie wyrobić nawyk niestresowania się. Jak dużo jeździsz to nie ma #!$%@?, w końcu przytrzesz albo kogoś albo siebie, choćbyś nie wiem jak się starał. I zapłacić czasem będzie trzeba, trudno. Prędzej czy późnej też ktoś Cie drzwiami na parkingu obije, o gałąź zaczepisz, kamień w szybę #!$%@?. Mniej samochód trzeba oglądać z każdej strony, rzadziej myć żeby rys nie bylo widać, ogólnie #!$%@?ć i się nie denerwowac. Pierwsza stłuczka
@oslet: @Adwokat_Boga: tak jak napisałem jeżdżę dopiero 3 miesiące i się już stało, trochę się #!$%@? bo tak jak mówię wiele razy jest taka sytuacja że ta sąsiadka stoi praktycznie za linia na moim miejscu parkingowym bo mówi że nie umie zaparkować. Te parkingi też są na styk. Pewnie mogłem się lepiej zachować ale miałem bardzo mało miejsca i myślałem że się zmieszcze. O ile #!$%@? tam w mój samochód