Gorące dyskusje ostatnie 12h

#testoviron Już wybił zegar i nastał 25 lipca, czyli urodziny Klejnota Nilu. Wszystkiego najlepszego mistrzu! Z tej okazji przypomnę, że to dzięki niemu nosacz sundajski stał się największym polskim memem ex aequo z 2137 (chociaż nosacz rozpowszechnienie raczej większe zdobył). Po prawie ośmiu latach od ostatniego filmu jego dziedzictwo wiecznie żywe w #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem i #konkursnanajbardziejgownianymemzjanuszem . Chwała jego nieśmiertelna! pokaż całość

odpowiedzi (21)

Przymierzam się do kupna Audi A5 (8T), wersji przedliftowej, czyli rocznik poniżej 2012.
    Budżet mam postawiony do 50 000 złotych.

Chciałbym się zorientować, na co mogę liczyć w tej cenie?

Wiem, że silniki benzynowe 1.8 i 2.0 mają tą wadę olejową, więc najprawdopodobniej odpadają (no chyba, że będę widział fakturę na naprawioną usterkę).
    Czy w tej cenie silnik 2.7 / 3.0 jest w zasięgu?

Z moich innych wymagań:
    • przebieg max 200 000 km
    • napęd najlepiej quattro
    • fotele pół skórzane / skórzane

Jestem świadom, że przy zakupie trzeba sprawdzić otwieranie szyb oraz sprawność skrzyni biegów (jako, że te automaty nie są najlepszych lotów). Na co jeszcze powinienem zwrócić uwagę przy zakupie?

Staram się unikać ofert aut zza granicy. Dziękuję za każdą cenną uwagę i poradę! :)

#audi
    pokaż całość

odpowiedzi (111)

no kto by pomyślał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    I na kogo teraz zwalić, skoro nie można na niezaszczepionych?

https://twitter.com/AI_Clayton/status/1418939318257737731

#koronawirus #bekazcovidian #covid1984 #covid19

odpowiedzi (44)