Wpis z mikrobloga

Panowie, wylany chudziak, jest stan 0, i teraz tak, ile to lac woda?
Beton wylany w sobote o 7, kolo 10 jak jeszcze byl miekki zalalem woda w opor az woda stala, potem ok 14 znowu, o 16 zaczal mocno padac deszcz i walil gdzies tak do 21. W niedxiele rano jeszcze troche wody stalo to podlalem, potem w poludnie i na wieczor. Pogoda taka 20 stopni i chmury,

Pytam bo jak zalalem ławy to lalem wody od cholery a i tak miejscami popekalo, no ale bylo nom stop slonce i 27 stopni
#budowadomu #budownictwo

Myslicie ze jeszcze podlewac?
  • 6
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Messix: kup folie malarska, spryskaj woda i przyklej folie. Poprzyciskaj kamieniami deskami lub czymkolwiek i nie podlewaj już. Folia zatrzyma wilgoć w betonie

Możesz też kupić grubsza budowlana to nie będzie na wietrze latać
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Messix: dobrze robiłeś. Te betony z cementowni to po godzinę już są wstępnie związane i potrzebują wody. Mają dużo chemii i wiążą jak #!$%@?. W lipcu b25 to aż syczy tak szybko wiaze. Folia na niego i po problemie. Woda nie ucieka beton nie pęka. Sprawdzony patent u mnie na budowie
@kacor87: wydaje mi sie ze ok, beton ma jednolity kolor, nie popekany, dzis lałem, na noc zalalem grubo, neszcze rano o 6 zaleje i kolo 9 i chyba starczy. Bo jutro juz to bedzie 4 dzien.
A pierwszego dnia to lalem oporowo, az woda stala, kaluze po 2 cm. Potem jeszcze po poludniu i na wiecxor mocno lało wiec tez tam dostal zdrowo