Wpis z mikrobloga

#netflix #armiaumarlych
Oglądałem wczoraj Armię Umarłych Zacka Snydera... Ależ to jest lichy film. Pan Snyder ewidentnie nie umie w ustawianie ostrości w kamerze XD. Wiem, że płytka głębia ostrości ma niby być jakimś jego znakiem rozpoznawczym, ale po pół godziny nieustannie rozmytego obrazu, zaczęły mnie boleć oczy :) Historia się nie klei, sporo dziur fabularnych, dużo niepotrzebnych wątków z dupy... Zmarnowane 2,5h

Ta głębia ostrości aż się prosi, żeby stać się memem
jonasz787 - #netflix #armiaumarlych
Oglądałem wczoraj Armię Umarłych Zacka Snydera.....

źródło: comment_1623652395h9mwirR9TdFYjQCjkeyB9L.jpg

Pobierz
  • 22
@mr_car: Ja się zastanawiam ciągle gdzie się podziała ta babka z helikoptera co ją inna babka ratowała i kto te dzieci przygarnął! Też sobie myśle po kiego grzyba tymi kontenerami ograniczali miasto. (Długo to czasu zajmuje + zombie powinny się i tak dawno rozejść zanim oni by to postawili + te lepsze zombie i tak to przeskakują).

Tak serio czy przed tym filmem była część pierwsza ? Bo ten wstęp był
@STEFAN_n00b: Mnie w tym filmie najbardziej zażenowały ruchy tych inteligentnych zombie (szczególnie tej w ciąży)... Ruszali się jak kitowcy z Power Rangers. Wyginali się jakby grali koty, a nie zombie... Przeaktorzone max, cringowałem straszliwie na tym.
@jonasz787 a mnie brak logiki w całym filmie. Kontenery jako mur - zajebiście kurna, te super zombi skakały jak małpy, więc nie miały problemu z wyspinaniem na taki kontener,
mała ilość zombie w las Vegas, sądzę, że w takim mieście powinno ich być wsporo więcej, a nie jakieś plemię plus jeden zamieszkały budynek,
głupota bohaterów i wątki z dupy- wątek ojca z córką był mega nudnawy,a mógł związać dziewczynę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@STEFAN_n00b: @zielonestopylucyfera:

Wstęp by streszczeniem żeby pokazać jakim filmem jest Armia. Chodzi o to by widz wiedział że zombie apokalipsa już od jakiegoś czasu się dzieje, bohaterowie znają się na zabijaniu zombie - są też już dawno po jakiś rozterkach w stylu "mnie ugryzło i się nie zamieniłem". Nie mają strachu zabijać tez tych stworów.

Ale tak podobno prequeli trochę będzie.

Wątek ojca - Dave Bautista chciał naprawić swoje relacje
-Zabierzecie 200 baniek i wracacie se helikopterem. Szybkie zadanie, ile waży milion dolarów, (oczywiście będą to studolarowe banknoty?) razy dwieście, plus załoga i to wszystko do zdezelowanego helikoptera? Czy dobrze pamiętam fabułę? ¯_(ツ)_/¯
@jonasz787 film zdecydowanie taki se i nie rozumiem czemu był aż tak promowany (np. na rynku w Katowicach postawili mechatroniczne zombie). Jak to miało zachęcić ludzi do Netflixa to chyba trochę nie wyszło.
@ElMagiko: ooo to to to, dopadła mnie identyczna rozkmina! Jakim cudem mają zamiar przetransportować helokopterem 200 baniek plus 9 osobową ekipę za jednym razem XDDDD Też ciekawa opcja, że gdy otwierali sejf, to stało kilka palet wypełnionych kasą, a jak zapakowali do toreb, to każdy po torbie i w nogi XDDD
@jonasz787 minimum półtorej tony samego hajsu.
Kiedyś czytałem książkę napisaną przez pilota śmigłowca w Wietnamie, nie pamiętam tytułu. Pisał, że kiedy w dżunglę spadała ich maszyna, to do protokołu strat w bazie zbiegali się dowódcy innych maszyn i zgłaszali co z ich wyposażenia znajdowało się przypadkiem na tej zaginionej jednostce, broń, amunicja i czego im tam jeszcze brakowało. Na koniec braki były wyjaśnione, a to, że suma sumarum Huey o udźwigu startowym