Wpis z mikrobloga

@technojezus: oho, patrzcie jaki płatek śniegu xD bo wcale nie ma tak, że masz kompilacje jakichś najlepszych podań (z których gówno wynika), dryblingu (z którego gówno wynika), albo takich, gdzie bramki byłyby przepiękne, gdyby tylko piła nie trafiła w słupek, poprzeczkę itd.

po drugie, jeżeli reprezentacja, która nie potrafi podać piłki na 5 metrów, bez 5 sekund myślenia nad tym komu ją podać, a po podaniu odbija się ona na 5
@bezbekpol: no są komplikacje, a nie jak u nas te pokraki zrobią ci taką akcję raz na X lat. Od tamtej pory nie zrobiliśmy podobnej akcji.

Nie wiem, negujesz, że jestesmy beznadziejni w piłkę i ranking fifa nie pokazuje o nas prawdy?
Toć np. taka Ukraina jest od nas X razy lepsza i aktualnie z państw słowiańskich gra najlepiej w piłkę.

Świat/Polska pompuje nas na jakąś solidną drużynę, nie top ale
@technojezus:

Najpierw piszesz;

nadal ja się zastanawiam jak można się zachwycać nadał akcją z euro 2016


a potem sam sobie odpowiadasz;

jak u nas te pokraki zrobią ci taką akcję raz na X lat. Od tamtej pory nie zrobiliśmy podobnej akcji.

a potem taki turniej i jesteśmy jedną z większych kompromitacji na danym turnieju


Więc odpowiedziałem ci, dlaczego ta akcja nawet po 5 latach wzbudza takie emocje. Bo przy tych wszystkich
Więc odpowiedziałem ci, dlaczego ta akcja nawet po 5 latach wzbudza takie emocje


@bezbekpol: bo jesteśmy beznadziejni w piłkę nożną

w 2016 graliśmy jak równy z równym z Portugalią


XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Jedyny mecz, który w większości zdominowaliśmy i wygralismy zasłużenie to ten z Irlandią Północną.
Jeszcze ten z Niemcami był całkiem niezły jak na Polskę.

Spotkanie z Ukrainą to znaczna przewaga Ukrainy i cudem nie straciliśmy bramki. Szczęśliwie nam wpadła. Ostatni mecz
technojezus - > Więc odpowiedziałem ci, dlaczego ta akcja nawet po 5 latach wzbudza t...

źródło: comment_1623661960XClGlaL5R14JRMp1VtEseW.jpg

Pobierz
@technojezus: A ja ci wrzucam wyniki Ukrainy, z #!$%@? 3 meczami na tym samym Euro i co w związku z tym?

Spotkanie ze Szwajcarią, starczyło nam pary do bramki, potem jak zwykle cofnęliśmy się i cudem nie przegraliśmy. Karne loteria.

Spotkanie z Portugalią, starczyło pary na jakieś 10 minut, potem obrona Częstochowy w większości, wiele szczęścia i w loterii karnych przegraliśmy


Zdajesz sobie sprawę, że potencjał ofensywa/defensywa każdej z drużyn jest
bezbekpol - @technojezus: A ja ci wrzucam wyniki Ukrainy, z #!$%@? 3 meczami na tym s...

źródło: comment_1623663747owAPx5cfdiSVhfTGfyoeoi.jpg

Pobierz
@bezbekpol: no i co z tego, może Niemcy byli bardziej skuteczni?
Irlandia była osrana na pierwszy mecz, dalej grali znacznie lepiej niż z nami. Może wstawisz jakie ostatnio wyniki miała Ukraina. Pokonali mistrzów swiata, a my kiedy pokonaliśmy jakiś zespol z czolowki?

Nadal nasza reprezentacja jest beznadziejna i pojedyncze farty/przeblyski tego nie zmienią