Wpis z mikrobloga

Panowie, zostało... [patrzy ostentacyjnie na drogi zegarek] około czterdziestu minut do inauguracyjnego, pierwszego spotkania biało-czerwonych na turnieju EURO 2020. Panowie [spogląda z poważną miną], ja przejrzałem ten wyjściowy skład Pauluu Zołzuu i ja mam kilka uwag, kilka powiedziałbym wątpliwości. [Bierze głęboki wdech] Jedno nazwisko. Kamil Grosicki. Jego brak to jest strata niepowetowana, strata ogromna. To jest wielka wyrwa na naszym skrzydle, przecież to Grosik był jednym z głównych architektów naszych sukcesów w ostatnich latach. Krzysztof, ty pytasz jakie to sukcesy? No a EURO 2016 [napina się]? Ale nieważne, że tylko jeden turniej i ile lat temu? Kamil to jest fighter, to jest waleczna dusza. Panowie, Kamil zawsze zostawiał w reprezentacji swoje serducho, on dawał z tej przysłowiowej wątroby. Nie przemierzając, on jest jak nasz Embappie [łapie Smokowskiego za rękę]. Wielka szybkość, dynamit w nogach i błysk geniuszu, w każdej chwili mogący przełamać obronę przeciwnika zagraniem niekonwencjonalnym, nieszablonowym. I ja po ostatnich sparingach, po ostatnich meczach towarzyskich ze Sborną i Islandczykami jestem przekonany, że on by się tej kadrze przydał. Z całym szacunkiem do Jóźwiaka czy Płachety, to oni nie są jeszcze na tym poziomie, jak to się mówi TOP [uśmiecha się, a następnie spogląda bezpośrednio na kamerę]. Kamilu, jako prosty chłopak z Dębicy pragnę powiedzieć ci, że jesteśmy z tobą [Ale, ale, ale... Ludzie kochani - bełkot Kowala w tle].

#mecz #kanalbekowy
a.....1 - Panowie, zostało... [patrzy ostentacyjnie na drogi zegarek] około czterdzie...

źródło: comment_1623683926TVqdlv1okBAubDlrZknJiY.jpg

Pobierz
  • 7
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@aut91:

Mati, ja siem z tobom zgadzam. Ale mi tu brakuje zawodnikuw z Bundesligen, tak? Gdzie jest Robert Gumny, gdzie jest Rafał Gikiewicz, gdzie jest Jacek Krzynuwek, gdzie jest Tomasz Hajto, tak? Zamiast tego mamy Szczensnego, Glika, Linettygo i Bereszyńskiego, tak? Zawodnikuw ze słabej Szerie A, tak? Jak ja to muwie... Ale co Romek, jaki Pauleta? Kolego, my siem chyba nie rozumiemy.
m.....e - @aut91: 

Mati, ja siem z tobom zgadzam. Ale mi tu brakuje zawodnikuw z Bun...

źródło: comment_1623684574o099RGQnLc4s5oaq3sxvzH.jpg

Pobierz
@mienskoduszone: @aut91: Panowie, poniekąd obaj macie rację, tylko krążycie dookoła problemu, mijacie się z sednem. Owszem, brakuje nam zawodnika, ale nie chodzi o Grosika, ani nikogo z Bundisliś .Ostatnio na padlu z Quebo rozmawiałem o naszej reprezentacji i doszliśmy, można rzec, do konsensusu. Brakuje nam polotu i odrobiny francuskiej elegancji, Ludović Obraniak , to jest piłkarski profil którego potrzebowalibyśmy w naszym składzie. To co ten chłopak robił, to była doprawdy
G.....d - @mienskoduszone: @aut91: Panowie, poniekąd obaj macie rację, tylko krążycie...

źródło: comment_1623685029hWh4Dv0gGk0KpliY5wwZDA.jpg

Pobierz