Gorące dyskusje ostatnie 12h

Adam Sebastian Helcelet, reprezentant cesarstwa Austro-Węgier.
    Igrzyska olimpijskie w Londynie 1908 r.
    Koloryzowane.
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#tokio2020 #heheszki

odpowiedzi (21)

Mirki w taką ulewe ktoś zostawił takiego małego piesela przed sklepem... (aż się trzęsie i jest cały mokry jak mop). Akurat tak się składa, że mam parasolke i stoimy sobie razem czekając na właściciela - picrel w komentarzach

Zawolam plusujacych do filmu ze spotkania, mam czas, poczekam - jestem ciekawy co taka ameba ma w głowie i czy sama by chciała tak moknac

#pies #psy #pieseczkizprzypadku #polska #patologiazmiasta #patologiazewsi pokaż całość

odpowiedzi (102)

Na naszych oczach banda prawicowych radykałów na pasku Kremla w akompaniamencie konfederackich szurów i innego socjopatycznego głośnego planktonu hoduje nam właśnie alt-rightowe bojówki paramilitarne. To ci ludzie przedwczoraj wparadowali do domu dziecka w Aleksandrowie Kujawskim i przepytywali personel jakby byli z policji. Co to jest? XD

Mówiliście, że Polska strong, bo nie ma u nas zamachów i niebezpiecznych świrów z bronią, którzy gotowi są zabijać ludzi i terroryzować społeczeństwo w imię chorej ideologii? No to zaraz się przekonacie, że Ci sami ludzie psioczący na terrorystów na Zachodzie będą próbowali zgotować nam własny, polacko-prawacki terror.

Gdzie jest kurwa ABW? Gdzie jest policja? Banda pisowskich tchórzy boi się swojego elektoratu i nie chce podpadać kołtuństwie, a to niebezpieczne bydło już zaczyna od podpaleń i zastraszeń. Kiedy pierwsze trupy?

W komentarzu bonusik ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#bekazprawakow #szury #szuralert #neuropa #4konserwy #koronawirus #covid19 #antyszczepionkowcy #terroryzm #konfederacja #militaria #strefawolnaodszurstwa
    pokaż całość

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (89)