Wpis z mikrobloga

@AaAnAh A co oni mają do tego, ja mam kierownika Słowaka i od rana mordę cieszył i komentarzyki były, dobrze że to mój kolega to nawet na sekundę mi ciśnienia nie podniósł ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Nathaniel86: większość miała bekę. Dzień wczesniej, zapewniałem ich, że wygramy. Mówili, że Schick jest lepszy od Lewandowskiego :) ale znaleźli się też tacy, co mówilì, że jeżeli awansujemy z drugiego miejsca (xd) i oni też, to sie spotkamy w kolejnym etapie :)
@marcin-bialas111111111111111: w tej firmie gdzie jestem, większość miała do czynienia z polakiem pierwszy raz. Na początku musieli do mnie nabrać zaufania, bo często dawali mi do zrozumienia, że żyją stereotypami. Potem coraz więcej zacząłem ogarniać język i z nimi rozmawiać, to teraz traktują mnie już jak swojego. Czasami się ciśniemy od pepików i od pšontkův dla beki, ponieważ tak oni na nas mówią ( ani u nich, ani u nas to
@marcin-bialas111111111111111: Co do wywyższania się, to wydaje im się, że są bardziej ogarnięci od nas, ponieważ często sobie z nas śmieszkują. Czasami w radiu da się słyszeć o jakiś głupich akcjach, które miały miejsce w naszym kraju jak np. strzelanina na stacji lub wywóz śmieci na teren naszego kraju. Znają nawet klasyki polskiego youtube :) Czasami cisna mi dla beki właśnie tego typu akcje :)