Wpis z mikrobloga

Kurde no powoli mi się zaczyna układać.
✓Pierwsza praca podłapana
✓Wróciłem na treningi
✓Czekam na wyniki z matur i może na jakieś studia pójdę ¯_(ツ)_/¯

Kurde trzeba by się dalej jakoś rozwijać póki jest dobra passa i parszywy los swą wszechmocną ręką nie chce mnie ściągnąć na samo dno ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W komentarzach ankieta: jaki trzeci język (po polskim i angielskim) jest najciekawszą opcją do nauki? Zachęcam również do dodawania w komentarzach swoich propozycji oraz argumentacji dlaczego dana opcja jest najlepsza/najgorsza (ʘʘ)

#praca #pracbaza #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #jezykiobce #wychodzimyzprzegrywu #pytanie #pytaniedoeksperta
  • 45
@Allan_Karlsson: uczyłeś się niemieckiego czy miałeś lekcje w szkole ? bo to inna historia.
To język łatwiejszy do nauczenia od angielskiego. I do tego mocno perspektywiczny.
Trzecia eksporter świata, czwarta światowa gospodarka i nasz największy partner handlowy z wymianą na poziomiw 120 mld euro. I to cały czas rosnie.
Jesli patrzysz pod wzgledem praktycznym to ciężko znaleźć bardziej przydatny.
7 lat się go uczyłem i gówno z tego wyszło ¯\(ツ)/¯ Trzeba spróbować coś nowego


@Allan_Karlsson: same, wez sobie korepetytora, ktory zrobi z toba od poczatku wszystko. Nauczyciele niemieckiego wiedza, ze wszyscy i tak tylko angielskiego chca sie uczyc wiec maja wywalone jaja na dobra nauke. Wejdzie ci szybko przxsoegam, tylko fundamenty musisz poprawic by miec dobra baze