Wpis z mikrobloga

@iAmTS Luka aż tak trudny do obudowania nie jest. Potrzebuje obok siebie na SG/PG/SF minimuk jednego dobrego obrońcy(najlepiej pitbulla w typie Thybulla) który mógłby łatać dziury w obronie i podkoszowych szybkich na nogach którzy naprawialiby jego błędy w obronie pick&rolli.

Styl obudowy podobny jak do LeBrona, tylko z większym naciskiem na obronę bo Luka w niej jest gorszy niż LeBron w swym szczycie formy.
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: klasycznie jak z rockets, jajko czy kura. Ale przy rockets nie myślałem, ze ktoś mi bardziej obrzydzi drużynowy sport niż Harden. Oj blisko mr dribledribledribledribledribledribledribledribledribledribledribledribledribledribledribledribledribledribledribledribledribledribledribledribledribledrible biały flak jest.
@iAmTS: Zauważyłem, że jesteś hejterem goata. Ale nie zapędzaj się w tym hejterstwie. Gość ma 22 lata i gra z ogórkami a najlepszy gracz drużyny poza nim gra na poziomie Krzysztofa Szulimy. To, że akurat w tej sytuacji żydzi piłeczką jest najmądrzejszym co może zrobić i te plej offy to pokazały idealnie.

a co do charakteru bym się tak nie martwił bo własnie jak w realu miał z kim grać to
@iAmTS: Przepchnięcie na wykopie tezy mówiącej o tym, że Luka nie jest najlepszy jest tak samo trudna jak dyskusja o tym, że Lewandowski nie jest najlepszy na świecie. Ale szacunek za próbę. Tu nie wytłumaczysz. Luka jest biały i z Europy więc wykopki mają swojego boja na 15 lat i co nie zrobi będzie dobrze.
@iAmTS: Gość jest na 5 miejscu w sezonie jeśli chodzi o asysty w całej lidze i to grając z takimi ogórami. To ja nie wiem ile musiałby mieć żeby było, że chetnie się dzieli.
A jak inny zawodnik mavs się brał za trzymanie i rozgrywanie to często się kończyło stratami.
@krzysiek944: asysty nie oddają tego ile kto holuje piłkę, jak często na posiadanie dzieli się nią z kolegami. Asysta jest wpisywana jak ktoś zapunktuje, można holować przed 20s clocka i potem wypluć na podwojonym wjeździe pod kosz. Nie czyni to z gościa #!$%@? point guarda i nie powoduje, ze drużyna gra zespołowo.

Przestańcie oglądać mecze tabelkami. Ja o stylu i byciu zimnym a ty o niebie.