Wpis z mikrobloga

Było kiepsko, ale może to przez to, że tak wiele się od niebieskich wymaga w tym turnieju, w prawdzie wygraliśmy, ale niedosyt pozostał, bo jednak Niemcy to nie jest silny przeciwnik.

Ja myślę, że w następnych meczach będzie lepiej, bo te pierwsze emocje już opadły, a ekipa pokazała, ze umie grać, że ma świetną obronę, świetną technikę i teraz tylko kwestia tego, by opracować dobrą ofensywę i ja wierzę, że to się uda i wygramy.

Dziękuję Wam za wspólne oglądanie meczu.

#mecz #pilkanozna #euro2020

--
Wszystkie nieodpowiednie komentarze będą usuwane
  • 15
@NadiaFrance: Na mundialu w Rosji, mecze grupowe Francuzów też były pozbawione polotu i efektywności. Za to było widać u nich pragmatyzm i kontrolę nad meczem, dziś też to było. Na efektowną grę trzeba poczekać do momentu, gdy złapią turniejowy rytm.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NadiaFrance: widzicie wykopki Nadia od zawsze za Francją i dzięki temu może teraz przeżywać cudowne chwile i oglądać wspaniałe widowisko, a polscy husarze patrioci ślepo kibicują największym przegrywom turnieju i zawsze wychodzą z tego zawiedzeni i z depresją. Pora żebyście się przestali oszukiwać że kochacie Polskę, ten kraj sprawia wam tylko ból ( ͡° ͜ʖ ͡°)