Wpis z mikrobloga

Jakby ktos sie zastanawiał jaki jest serwis garmina, to wina drzew nie zegarka, czego nie rozumiesz człowieku. Fajnie ze znajomi normalnie biegają po lasach i mają normalne odczyty, eh, dramat #!$%@?. Chce ktos kupic Garmin Enduro? Miesięczny w pelni sprawny(wedlug serwisu)(3 letnia gwarancja eazymut) zegarek, dorzucam orginalny limonkowy silikonowy pasek, 3,5kpln odbiór osobisty.
#garmin
Stormweaver - Jakby ktos sie zastanawiał jaki jest serwis garmina, to wina drzew nie ...

źródło: comment_1623834249AvePwMSlcP7AFjV39AUNWJ.jpg

Pobierz
  • 16
@Megawonsz_dziewienc to jest oficjalny email od supportu garmina ( ͡º ͜ʖ͡º)

@PurpleHaze no niby w rękojmi jest podpunkt

może odstąpić od umowy, ale tylko w przypadku, gdy wada jest istotna; wadą istotną jest wada, która nie pozwala na używanie rzeczy zgodnie z jej przeznaczeniem


No a nie da sie go uzywac zgodnie z przeznaczeniem, podczas stania mam tempo 8min/km, nawet po witamienie A tak szybko nie stałem
@Stormweaver: To jest to podejście Garmina do klienta, które tutaj jest tak zachwalane? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie chcesz oddać zegarka do miejsca, gdzie go kupiłeś? Wtedy może uda Ci się przeskoczyć ten nieszczęsny support i sprzęt trafi do serwisanta bezpośrednio.
@Stormweaver: powiem tak, zrob 2-3 treningi z dwoma garminami na lapie wydrukuj wykresy i cisnij na rekojmie do sklepu.
Podeprzyj sie tym wydrukiem, opisz problem i niech sie sklep paluje z serwisem. Pamietaj ze przy rekojmi masz daty i sposoby dzialania okreslone ustawowo i to na twoja korzysc.
@Ammon jutro jestem przejazdem w warszawie to go podwioze do eazymuta,

@PurpleHaze odkad zaczal tak robic to nagrywam podwojne treningi, 23 zdublowane aktywnosci mam, na niektórych enduro przekłamuje dystans o ponad 25% ( ͡º ͜ʖ͡º), no i przeciez pustych maili do nich nie wysylam, tylko wlasnie kilkanascie screenow z treningami i opisem, ale to wina drzew i #!$%@? ( ͡º ͜ʖ͡º), jutro
podczas stania mam tempo 8min/km


@Stormweaver: no nieźle, ty szybciej stoisz niż ja chodzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

eh, napaliłem się na venu2, ale kurde... coraz więcej problemów ludzie zgłaszają z tym GPS, a ja choć nie biegam, to po lasach rowerem namiętnie jeżdżę..
@Emill forerunnera 935 moge polecic, od 3 lat działa bez zarzutu, jedyny minus, dla ktorego zdecydowalem sie wymienic, to ze przy mojej ilosci aktywnosci, 935 musialem ladowac co 2 dni, enduro wytrzymuje 12-13 dni wiec nie ma porownania nawet, ale gps sie mu zepsul i sie nie nadaje do niczego ( ͡º ͜ʖ͡º) bo takie dane to se w dupe mozna wsadzic, lepszy juz bedzie telefon z